banner851

banner614

BELEDİYE İŞÇİSİ İNATÇI VATANDAŞI SIRTINDA TAŞIDI

Düzce’nin en işlek caddesi olan İstanbul Caddesinde, beton dökme çalışmaları esnasında ilginç bir görüntü kameralara takıldı. Kaldırımdan yürüyen bir vatandaş, beton dökme işlemleri esnasında yoluna devam edemeyince, imdadına Düzce Belediyesi çalışanı yetişti. Belediye çalışanı, vatandaşın betona basmaması için metrelerce sırtında taşıdı.

banner619
Düzce 10.05.2021, 14:00 11.05.2021, 12:53
5718

Düzce’nin en önemli ana arteri olan İstanbul Caddesi’nde ki dönüşüm çalışmaları aralıksız devam ediyor. Altyapı çalışmaları tamamlanan İstanbul Caddesi’nde, Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, beton dökme çalışmalarına başladı.

Beton dökme çalışmaları devam ederken, ara sokaklardan yürümek yerine çalışmaların devam ettiği İstanbul Caddesi’nde yürümeyi tercih eden bazı vatandaşlar zor anlar yaşadı. Kaldırımdan yürüyen bir vatandaşta, beton dökülen alandan daha fazla ileriye gidemeyince, imdadına belediye işçisi yetişti.

Yoluna devam etmek için inat etmedi

Belediye çalışanlarının geriye dönmesi konusundaki ısrarlarına rağmen, yoluna devam etmek isteyen vatandaşı betona basmaması için, Fen İşleri Müdürlüğü’nde görevli bir işçi sırtına alarak metrelerce taşımak zorunda kaldı. Yaşanan bu ilginç olay, vatandaşlar tarafından cep telefonları ile fotoğraflandı.  

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (10)
Taseron 5 ay önce
Taşeron ezilen yine burda
Vatandas 5 ay önce
Allah akıl versın. Ancak bu türleri düzcede bulunur gayet normal
Halil yıldız 5 ay önce
Bu kadar yalan haber olmaz. Ayıptır, ayıp Atm de yarım kalan işlemi tamamlamak için yardımcı olundu. Sizin her haberiniz böyle ise yazık, gerçekten yazık.
hasan gün 5 ay önce
yazık ya. Dengesiz adam hiç mi acımadın işçiye utanmaz.
Adımdan çok düşüncem önem 5 ay önce
Çok büyük terbiyesizlik. O güzel kalpli çalışanımız olmasa kendisi betonun içine girmez, geriye döner başka yol kullanırdı. He inatla gitcem diyorsa da bırakın kendisi girseydi betona. Yaptığı terbiyesizce davranışından utanır mı acaba. Yazık günah şu ramazan gününde
Esnaf 5 ay önce
O işçinin hakkını nasıl ödeyecek bakalım
Şaban 5 ay önce
Merak etme işçiye hakkını vermiş düşünceli esnaf
DÜZCELİ 5 ay önce
BELEDİYE CALIŞANINI AKLINA TÜKÜREYİM BAŞKA YOLMU YOK GECMESİN VATANDAŞ ORDA CALIŞMA VAR BAŞKA YOLDAN GİTSİN VATANDAŞ GİDECEĞİ YERE.
düzceli değildir inşallah 5 ay önce
edepsizlikte bu arkadaş gibi olun tükürün sağa sola. haaaaağk tuh!
Ahmet Assan 5 ay önce
Dayı sen neyin peşindesin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın