banner851

banner955

BELEDİYE O ÇUKUR KAPATTI!

Düzce’de 28 Haziran’da yaşanan sel felaketi sonrası, hasar gören regülatör yerine yapılan yedek regülatör için açılan pompa odaları çukurunun kapatılmaması kazaya sebebiyet vermişti. Öncü Haber’in konuyu gündeme taşımasının ardından Düzce Belediyesi ekipleri o çukuru bugün kapattı.

Düzce 14.08.2022, 20:26 15.08.2022, 14:55
1689
banner1032

Düzce’de 28 Haziran’da şiddetli yağışlarla birlikte taşan Uğur Suyu Deresi, kentin içme suyunu karşılayan regülatörde büyük zarar yol açmıştı. Bu nedenle şehre 3 gün boyunca su verilemezken, Düzce Belediyesi ekipleri kısa sürede yedek regülatör inşa etmişti.  

Yedek regülatörde her hangi bir sıkıntının yaşanmaması için, çeşitli noktalarda yer altına pompa odaları oluşturulmuştu. Oluşturulan yeraltı pompaları odalarının birinin üzeri 45 gün boyunca açık bırakıldı. Dün Akşam saatlerinde Düzce Belediyesine taşeron iş yapan bir firmaya ait kamyonet, o çukura düştü. Kazada kamyonette hasar meydana gelirken, Belde sakinleri ise duruma tepki gösterdi.

Öncü Haber’in konuyu gündeme taşımasının ardından, Düzce Belediyesi ekipleri harekete geçerek, çukurun etrafını güvenlik çemberi altına aldı.

Yorumlar (1)
düzceli 2 ay önce
sadullah yapar belediye bozar
16
parçalı bulutlu