banner851

banner614

BELEDİYE UYARDI: “DOLANDIRICILARIN TUZAĞINA DÜŞMEYİN”

banner619

Düzce’de dolandırıcılar Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün ismini kullanarak vatandaşları ağlarına düşürmeye çalışıyor. Konu ile ilgili Düzce Belediye Başkanlığı, Başkan Dr. Faruk Özlü'nün adını kullanarak maddi yardım ve para talebinde bulunanlara karşı vatandaşların dikkatli olması gerektiğini belirten yazılı bir açıklama yaptı.

banner846
Düzce 05.10.2020, 17:11
1848
BELEDİYE UYARDI: “DOLANDIRICILARIN TUZAĞINA DÜŞMEYİN”
banner844

Düzce Belediye Başkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada çeşitli nedenlerle bazı kişilerin telefonla aranarak Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün adına para ve maddi yardım talep edildiğinin tespit edildiği vurgulanarak vatandaşlar uyarıldı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

 "Değerli vatandaşlarımızın son günlerde kurumumuz ve Düzce Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü adına aranarak para ve maddi yardım talebinde bulunduğu tarafımızca tespit edilmiştir. Vatandaşlarımızın, kendilerini telefonla arayarak para talebinde bulunan dolandırıcıların tuzağına düşmemesini önemle bildirmek isteriz. Bu konuda gerekli kurumlara şikayette bulunduğumuzu ve konunun ayrıntılı şekilde araştırıldığını, Düzce Belediyesi, Başkanımız Dr. Faruk Özlü ya da herhangi belediye personeli hiçbir gerekçe ile vatandaşları arayarak para ya da maddi yardım, bağış talebinde bulunmadığını ve bulunmayacağını belirtmek isteriz. Kıymetli vatandaşlarımızın bu gibi tuzaklara karşı dikkatli olmasını rica ederiz, saygılarımızla.”

ÖNCÜ HABER MERKEZİ

Yorumlar (3)
Düzceli 10 ay önce
112. Sk taki parkın kaydırakların dibine beton döktüler çocuklar direk betonun üzerine düşüyor.Etrafı dikenlik olmuş belediye nasıl çalışıyor merak ediyoruz.
Düzceli 10 ay önce
Özlünün adını kullansak 13-14. Bölgeye hizmet ederlermi belediyeden.112. Sk parkı defalarca aradık gelin bakın taş yığını güvenli değil dedik kimse gelmiyor.
Osman 11 ay önce
Komik aslında.