banner851

banner955

BELEDİYE VE OSB YÖNETİMİ NEDEN GÖZ YUMUYOR?

Düzce 1. Organize Sanayi Bölgesi’ne bırakılan çöpler, vatandaşın tepkisine yol açtı. Çöplerin toplanması için defalarca Beyköy Belediyesi’ne şikayette bulunduklarını söyleyen vatandaşlar, bugüne kadar hiçbir sonuç alamadıklarını söyledi.

Düzce 11.06.2020, 11:21 11.06.2020, 12:37
1738
BELEDİYE VE OSB YÖNETİMİ NEDEN GÖZ YUMUYOR?
banner1032

Otomotiv yan sanayi, makine, metal ve tekstil gibi birçok ürünün üretildiği, Düzce’nin göz bebeği 1. Organize Sanayi Bölgesi’ne bırakılan çöp yığınları görüntü kirliliğinin yanı sıra, havalarında ısınmasıyla çevreye kötü kokular yaymaya başladı. Durumdan şikayetçi olan vatandaşlar, çöplerin bir an önce toplanmasını istedi.

Konu ile ilgili Beyköy Belediyesi’ne defalarca şikayette bulunduklarını söyleyen vatandaşlar, bugüne kadar herhangi bir olumlu sonuç alamadıklarını belirtti.

Özellikle koronavirüs salgını sürecinde temizlik ve hijyenin daha önem taşıdığı şu günlerde Osman Kılıç’ın başkanlığındaki Beyköy Belediyesi’nin bu duyarsız tutumu kurumun, tepkilerin odağına yerleşmesine neden oluyor. Aynı şekilde Organize Sanayi Bölgesi yönetiminin de böyle bir çevre kirliliğine nasıl göz yumduğu tartışmaya açıldı.

Şehir dışından sık sık içerisindeki sanayi kuruluşlarına iş ve ziyaret amaçlı misafir ağırlayan Organize Sanayi Bölgesi’ndeki bu kirlilik Düzce’nin imajına da zedeliyor.

banner844
Yorumlar (3)
FATİH 2 yıl önce
BU KANAL DSİ NİN SORUMLULUĞUNDA BULUNAN SULAMA KANALIDIR. HASANLAR BARAJINDAN BAŞLAR UĞUR SUYUNA KADAR DEVAM EDER. TEMİZLMEK BAKMAK TA DSİ NİN SORUMLULUĞUNDADIR. AYRICA BURASI OSB YÖNETİMİ SINIRLARI İÇERSİNDE BULUNAN BİR ALANDIR. BELEDİYE BİR ALAKASI YOKTUR. ORASI BELEDİYEYE AİT OLSA KAPIDAKİ GÜVENLİK NE ALAKA.....
Kazım Karabekir 2 yıl önce
Bu suç Beyköy’ünün değil oraya çöp atan embesillerin suçu.Ayrıca işi gücü bırakıp sürekli Beyköy Beldesine sallamayı bırakın vatandaş olarak çöp atmayın attırmayın yada duyarlı olup temizleyin her şeyi devletten beklemeyin
vatandaş 2 yıl önce
Resimlerdeki çöp dökülen alana bakınca beyköy osb de dağ olan yer yok.
20
açık