banner851

banner955

BELEDİYEDEN AÇIKLAMA GELDİ

Düzce Belediyesi’nde başkan yardımcılıkları ve birim müdürlüklerinde revizyon… 3 belediye başkan yardımcısı görevlendirilirken 8 birimde de değişikliğe gidildi. 5 birim müdürü farklı birimlerde görevlendirilirken yeni yönetimde yer alamayan 5 ismin yerine 3 yeni isim Özlü’nün A Takım’ına girdi.

Düzce 14.03.2022, 17:28 15.03.2022, 17:34
11974
BELEDİYEDEN AÇIKLAMA GELDİ
banner1032

Düzce Belediyesi’nde başkan yardımcılıkları ve birim müdürlüklerinde revizyon…

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün kararıyla 3 belediye başkan yardımcılığı ile 23 müdürlükten 8’inde değişime gidildi. 5 birim müdürü farklı birimlerde görevlendirilirken yeni yönetimde yer alamayan 5 ismin yerine 3 yeni isim Özlü’nün A Takımı'na girdi. Açıklanan yeni teşkilat şemasında yer alamayan Bilgi İşlem Müdürlüğü ise kaldırıldı.

Ayrıca Düzce Belediye Meclis Başkan Vekili Mesut Sancaklı’nın aile içi sorumluluklarının ve iş yükünün artması sebebiyle kendi isteği doğrultusunda belediye meclis başkan vekilliğinden ayrıldığı belirtildi.

3 yeni başkan yardımcısı

Daha önce istifa eden Celal Kasapoğlu ile Hüdaver Gösterişli ve Sinan İnan’ın yerine Düzce Belediye Meclisi AK Partili Üyeleri Oya Kocaman ve Hasan Günden ile Fen İşleri Müdürü Okan Kaltu yeni başkan yardımcıları oldu. Böylece belediye başkan yardımcılarının sayısı yeniden 5’e yükseldi.

Gösterişli başkan vekilliği görevini sürdürecek

Belediyeden yapılan açıklamada Hüdaver Gösterişli’nin belediye başkan vekili olarak görevine devam edeceği ve Sancaklı’nın yerine Belediye Meclis Başkan Vekili görevine önerileceği kaydedildi. Sinan İnan ise İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne atandı.

Müdürlükler arası görev değişimi

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Burçin Sarıcan, Kültür İşleri Müdürlüğüne; Kültür işleri Müdürü Beytullah Yılmaz ise Park ve Bahçeler Müdürlüğü görevlerine atandı. Başkan Özlü’nün danışmanlığını yapan Okan Özkasap ise Yazı İşleri Müdürlüğü görevine getirildi. Yazı İşleri Müdürlüğü görevini yürüten Yasemin Özel Uğurluçelik ise yeni listede Teftiş Kurulu Müdürü oldu.

Zabıta Müdürlüğü’nün başına da Yasin Tüfekçi getirildi. Muhtarlıklar Müdürü Numan Şirin bu görevini korurken vekâleten Mezarlıklar Müdürlüğü’ne de atandı. Emlak ve İstimlake Müdürlüğü de kan değişimi yaşanan birimlerden olurken buranın başına Ahmet Söğütdelen görevlendirildi. 

5 isim çıktı, 3 yeni isim listeye girdi

Mezarlıklar Müdürü Erol Bayraktar, Park ve Bahçeler Müdürü Kenan Albayrak, Zabıta Müdürü Sezgin Diner, Emlak ve İstimlak Müdürü Hamit Erdoğan ile kaldırılan Bilgi İşlem Müdürlüğü’nün başındaki Orhan Topcu belediyenin yeni yönetiminde yer almadı. Okan Özkasap, Yasin Tüfetçi ve Ahmet Söğütdelen listeye yeni giren isimler oldu.

Yorumlar (12)
Belediyeci. 7 ay önce
zerre kadar istikrar yok.adam tam yeni görevine alışıyor işini öğreniyor görevden alıyorsun.çok yazık.
Adalet araken işinden ola 7 ay önce
Revizyonu boş verin işçilerin maaşlarını sorgulayın dünyanın neresinde 20 günlük işçi maaşı veriliyor çalıştığın gün sayısı kadar maaş vermek ne demek sendikaya ulaşamıyorum musabeye ulaşamıyorum bırakın bunları da işçilerin maaşlarını araştırın işçilere yapılan bu mobingin hesabını sorun
Vatandas81 7 ay önce
Bir yonetim surecinde bu kadar cok ve sık degisiklik yapilmasi sayin Ozlunun bu gorevi yapamadigini gosterir.Basindan beri yanlis ekip ile calismak kendisini surekli eksiye dusurdu.Ancak yeni gelen yonetim kadrosuda yapamayacak,nacizane fikrimdir.
yav 7 ay önce
ulaştırma nerede? kapatıldı mı? Komik ya
Şampiyon 7 ay önce
Gerçek revizyon 2023 te ….. Bunlar Düzce halkı için fayda sağlamaz … Kime fayda sağladıkları geçmişte belli ….
? 7 ay önce
buldunuz boş sahayı at koşturun bakalım seçimlerde siz göreceksiniz el mi yaman bey mi yaman
Gürsel 7 ay önce
Peygamber efendimizin hicret gibi önemli bir olayda dahi yolculuktaki rehberi,yoldaşı bir müşrikti;Abdullah bin Uraykıt.. çünkü kitabımızda açıkca emrediliyor "Emaneti ehline veriniz!”.. Tüüm belediyelerimize bu ayeti kerime ışık tutsun niyet olsun akıbet olsun inşAllah...
Allahım … 7 ay önce
Allahım neden düzcede dünyaya getirdin beni nedennnnn
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
kapalı