banner851

banner614

BELEDİYE’DEN BAKIM VE ONARIM

banner619

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, tespit edilen çocuk oyun parklarını yenileme çalışmalarına devam ediyor.

banner846
Düzce 15.08.2019, 15:58 16.08.2019, 18:32
1643
BELEDİYE’DEN BAKIM VE ONARIM
banner844

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı bakım ve onarım ekipleri muhtelif mahallelerde tespit edilen çocuk oyun parklarını yenileme çalışmalarına devam ediyor. Mahallelerde bulunan çocuk oyun parklarında kullanım ömrünü tamamlayan donatıları inceleyen ekipler kırılan ve bozulan oyun gruplarını yeniliyor.

Akınlar Mahalle parkında inceleme yapan ekipler burada bulunan donatıların temiz, düzenli ve bakımlı olmasını sağlarken eskiyen ekipmanları da yenisi ile değiştirdi.


 

Bakım ve yenileme için özel olarak kurulan ekipler, merkez mahallelerde ihtiyaç duyulan parklarda çalışmalarını sürdürecek.
HABER: M.KADAŞ

Yorumlar (7)
ELİF S. 2 yıl önce
Bizde çok mağduruz azmimilli mah. engelsiz parkımızdakilerde çok kötü durumda halkımız çok pis bırakıyor böyle şeylere değer verilmiyor, çocugu olan anlıyor, zor yapılıyor, görevlilere kaç kere haber verildi bakım olsun, yağmur yağdığında balcık oluyor, köprüyü kullanmak istediğimizde bebek arabalarımız yolun bozuk olmasından dolayı gitmiyor ihbar hattına haber verin ilgilenelim deniliyor haber veriliyor ama sorumlular gelmiyor
Kaan 2 yıl önce
Kalıcı Konutlar 10 Bölge 82 Adaya Bakım Yapın Lütfen Çoçuk Salıncak Birisi Kırık
Vatandaş 2 yıl önce
Burhaniye mah eski otogar civarında hiç park Yok daha doğrusu Düzce de doğru düzgün park Yok eyyyy belediye
Cem 2 yıl önce
Kiremit ocağındaki parka da bir bakım yapsanız birtane salıncak var kaydıralar evlere şenlik çocuklar sıra bekliyor
AZİZİYELİ 2 yıl önce
BAKIM ONARIM YAPARKEN ŞU DÜZCENIN EN BUYUK MAHHALLERINDEN OLAN AZİZİZYE MAHALLESİNE HALA BI COCUK PARKI YAPMADILAR YA HELAL OLSUN..AMA SUC BIZDE ZIRVE YAPTIRDIK
Kocyazili 2 yıl önce
Kocyazidaki parklarada bi el atsanız her taraf harabe halı sahanın ordakinde oturmaya bank dahi yok yüzlerce kez belittik ama ilgilenen yok.issallah sayın özlü okurda belki talimat verir.
Boş 2 yıl önce
Boş işler müdürlüğü belediye