banner851

banner955

BELEDİYENİN ÇALIŞMALARINA HAYRAN KALDILAR

AK Parti Genel Merkez AR-GE Başkanı Mustafa Şen ve AR-GE Başkan Yardımcısı Osman Karaarslan, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün davetlisi olarak belediye eliyle yapılan çalışmaları gezdi. AK Parti Genel Merkez heyeti yapılan çalışmaları takdirle karşıladı.

Düzce 01.10.2021, 09:30 01.10.2021, 15:06
822

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Genel Merkez’den gelen misafirlerini ağırladı.

İl Başkanı Mustafa Keskin ve AK Parti Düzce teşkilat başkanlarının da hazır bulunduğu ziyaretler kapsamında, heyet ilk olarak Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezinde yapılan çalışmaları inceledi. Düzce’deki sokak hayvanlarının rutin sağlık bakımlarının yapıldığı alanı gezen heyet, hayvanları da sevmeyi ihmal etmedi.

ÇALIŞMALAR TAKDİR ALDI

AK Parti Genel Merkez Araştırma- Geliştirme ve Eğitim Başkanı Mustafa Şen ve Başkan Yardımcısı Osman Karaarslan daha sonra Başkan Özlü’nün önem verdiği Antik Tiyatro’nun kazı çalışmalarını yakından takip etti. Karadeniz’in Efes’i olma yolunda ilerleyen Konuralp Antik Tiyatronun tarihi ve günümüze kadar yapılan çalışmalar hakkında bilgi sahibi olan AK Parti heyeti, yapılan çalışmaları takdirle karşıladıklarını kaydetti.

MUTFAK SANATLARI MERKEZİ BÜYÜLEDİ

AK Parti heyeti son olarak geçtiğimiz günlerde faaliyete geçen ve Düzce’nin yemek kültürünü dünyaya yansıtacak olan Mutfak Sanatları Merkezinde ağırlandı. Mutfak Sanatları Merkezinin, manzarası ve yemeklerine hayran kalan heyet, Düzce’ye yeniden geleceklerinin sözünü verdi.

Yorumlar (7)
Düzceli.. 1 yıl önce
Eh artık oy zamanı da gelir burada oy kulanırlar.. Hangi çalışmalara hayran kalmışlar anlatın da bizde gidip bakalım..
Düzceli.. 1 yıl önce
Günün fıkrası.. Hayran kalmışlar.. kendi yaptıkları 15 yılını doldurmamış binaları yıkıyor, proje adı altında ana caddeyi dördüncü kez kazıp beton cadde yapıyorsunuz, halkın olanı halka vereceğiz sloganı atıp eski lisedeki kafeyi yandaşa veriyorsunuz..
Cash81 1 yıl önce
Afiyet olmasın
doğma büyüme düzceli 1 yıl önce
ya sormayın, gözleri yaşardı, Düzcelilerde nerdeyse böyle hizmete her gün döver hale geldi. ne alaka ya, Millet artık ayar oluyor, 4 dönem ak partide düzce belediyesi ama gel gör ki kocaman bir köy, ne kural va rne trafik var ne saygı var, düzceye girmek bi dert çıkmak bi dert, yaşanmaz hale getirdiniz canım Memleketimi, yazıklar olsun size, hayran kalmışlarrrrr hade lenn
Akpli 1 yıl önce
Çalışmaları biz düzceliler göremiyoruz yalnız.. sokaklar köpeklerden geçilmiyor ve zehir soluyoruz daha saymakla bitmeyen sorunlar var..
Ali 1 yıl önce
Malum şahsın elleri arkasında yine
Gerçekçi 1 yıl önce
Halktan iyice koptu gidiyorlar.
Vatandaşın arasına girip vatandaşa dokunamıyorlar .
Körler sağırlar birbirini ağırlar oldu iyice.