banner851

banner955

BELEDİYENİN YENİ KIYAFETLERİ GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Düzce Belediyesi’nin sahada görev yapan personeli bundan böyle tek tip kıyafet giyecek. Başkan Dr. Faruk Özlü, vatandaşla birebir iletişim halinde olacak personelin giyeceği ve yazlık-kışlık olarak tasarlanan kıyafetleri tanıttı.

Düzce 16.12.2021, 12:13
1201
BELEDİYENİN YENİ KIYAFETLERİ GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Geçtiğimiz aylarda kullanıma alınan yeni logonun ardından kurumsal kimlik yenilenmesi için Düzce Belediyesi’nden bir adım daha geldi.

Bu kapsamda belediyenin sahada görev yapacak personeli için tek tip kıyafet uygulaması getirilirken, yazlık ve kışlık olarak tasarlanan kıyafetler görücüye çıktı.

Belediye personeliyle birlikte yeni kıyafetleri giyerek kameralar karşısına geçen Başkan Özlü, yeni kıyafetleri kamuoyuna tanıttı.

‘Düzce için çalışmaya devam edeceğiz’

Özlü, Düzce için değişim ve dönüşüm noktasında birçok çalışmayı aynı anda gerçekleştirdiklerini belirterek, “Belediyemiz çalışanlarının iş elbiselerini kurumsal kimlik tasarımına uygun olarak yeniledik. Yeni iş elbiselerimizle Düzce için çalışmaya devam edeceğiz. Bugün de hep birlikte tanıtımını yapıyoruz. Yazlık ve kışlık olarak kullanılacak olan kıyafetler kullanış açısından da çalışanlarımızın görevlerini rahat şekilde yerine getirebilmelerini sağlayacak şekilde üretildi” dedi.

Yorumlar (2)
vatandaş 12 ay önce
düzce logosu bolu nun logosuyla aynı hiçde düzceye yakışmıyor gerçi sende yakışmıyorsun
Düzce Sevdalı 12 ay önce
Şehrimizin kurumsal gelişimi için güzel bir çalışma
Yeni Sayımız