banner851

banner955

BELEDİYEYİ GÖREVE DAVET ETTİLER

Düzce merkeze bağlı Koçyazı Mahallesi sakinleri yıllardır bekledikleri yola kavuştu kavuşmasına ancak bu kez yarım kalan çalışmalar mağduriyete yol açtı. Tek yönüne asfalt dökülen yoldaki yükselti farkı sürücülerin okul ve sitelere giriş-çıkışlarını eziyete dönüştürdü.

Düzce 06.10.2021, 14:30 06.10.2021, 13:45
1267
BELEDİYEYİ GÖREVE DAVET ETTİLER

Düzce’nin en kalabalık mahallelerinden olan Koçyazı Mahallesi’nde şu günlerde bitmeyen yol yüzünden yaşanan sıkıntılara tepki gösteren vatandaşlar, Düzce Belediyesi’ni çalışmaları hızlandırmaya davet etti.

Yıllardır bozuk olan Terzioğlu Caddesi üzerindeki yolda yaklaşık 1 hafta önce Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan çalışmalarla derin bir nefes alan mahalleli, kısa sürede bitecek sandıkları yolun yarım bırakılması ile adeta şok yaşadı.

Bölgede bulunan okul ve sitelere giriş-çıkışların yükselti farkı yüzünden sürücülere zor anlar yaşatmasından dert yanan vatandaşlar, onlarca kez çözüm için başvurdukları belediyeden geri dönüş alamadıklarını savundu.

Yaşadıkları sıkıntıları Öncü Whatsapp İhbar Hattı (0 542 767 18 81)’na gönderdiği mesajla aktaran bir mahalle sakini, “Burası Koçyazı Mahallesi Terzioğlu Caddesi… İki senedir yapımını beklediğimiz bir yol sonunda yapıldı fakat yolun diğer tarafı yapılmadığı gibi SEDAŞ tarafı yaklaşık 30 metre yarım bırakıldı ve yolun ikinci şeridi yapılmadı. Aynı şekilde Korupark evleri sitesi girişi ve İrfan Öztürk İlköğretim Okulu yolu da yapılmadan bırakıldı. Defalarca 58 hane olarak belediyeye dilekçe vermemize rağmen sesimizi duyuramadık. Siteye araç giremiyor resmen.” ifadelerini kullandı.

banner844
Yorumlar (9)
Düzceli 1 yıl önce
Buralardaki işlerin takibi hep gelişigüzel mi yapılıyor, anlam veremiyorum. Biz böyle giderse nasıl gelişeceğiz? Arpa boyu kadar yol alamıyoruz. Bizim buraya da doğalgaz geldi birkaç evin kazısını yapıp gittiler, bir kaç haftaya geliriz diyorlar. Bakalım gelecekler mi, devamı Sinan Çetin'de :)
toprak 1 yıl önce
Her tarafı yarım iş her tarafı telekomun açtığı çukurlarla dolu mahalle. KOÇYAZI MAHALLESİ. Yol yarım olsa ne yazar kar yağsa iç yolları bile açılmıyor.
Koçyazı 1 yıl önce
Devamı 2023 de
yasemin özdoğan 1 yıl önce
sn. belediye yetkilileri lütfen güzelce yapılan yolu bağlantı noktaları ile tam olarak tamamlayınız , yolun yarısı yapılmayacakmış diğer yöndeki yapılaşma tamamlanana kadar hiç olmaz ise mevcut yapılan tam olarak faaliyete geçsin..
CEZMİ SERT 1 yıl önce
LÜTFEN İŞİNİZİ TAM BİTİRİN YOLUN BAĞLANTI YERLERİNİ DE TAM TAMAMLAYIN DA YILLARDIR SÜREN TOZ TOPRAKTAN ÇEKTİĞİMİZİ ŞİMDİ DE BAĞLANTI YERLERİNDE CAMBAZLIK YAPARAK YAŞAMAYALIM
mehmet.D.. 1 yıl önce
10 km yol yaparsın 10 mt yi eksik bırakınca O 10 KM GÖRÜLMEZ 10 mt mevzu olur
okyanusu geçip derede boğulmak da denir bu duruma lütfen azıcık kalan işleri tamamlayın da mahalle olarak teşekkür edelim dua edelim.
Vatandaş 1 yıl önce
Okul yolunu ve yaptığı işi yarım bırakmak da sadece Düzce belediyesine yakışır
Emrah Polat 1 yıl önce
Yıllardır bitmeyen yol bitti derken çalışmaları görüyorsunuz ki yarım bırakıldı herşey bir yana okul yolu neden bu şekilde rezil durumda belediye bu şekilde mi eğitime destek oluyor hiç yapmasalardi bu çalışmayı en azından okul yolu iyi kötü duzgundu ve site girişini de bozdular araç giremiyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın