banner851

banner614

BEYAZ MASA ARALIKSIZ ÇALIŞTI

Düzce Belediyesi, geçtiğimiz hafta sonu itibariyle etkili olan yoğun kar yağışıyla mücadelesini tüm birimleriyle hem sahada hem saha arkasında sürdürdü. 153 Beyaz Masa Ofisi, karla mücadele kapsamında gelen toplam 723 talebe ilgili birimlere ileterek vatandaş ile Belediye arasında köprü vazifesi gördü.

banner619
Düzce 22.01.2021, 12:25
375
BEYAZ MASA ARALIKSIZ ÇALIŞTI

Düzce Belediyesi karla mücadele ekipleri, geçtiğimiz hafta sonu kenti etkisi altına alan yoğun kar yağışının başlamasının ardından sahadaki yerini alarak yılın ilk zorlu kar sınavını başarıyla geçti.  Bir yandan karla kaplanan yolların açılması, diğer taraftan kaldırım ve köprülerdeki karların kürenmesi sağlanarak vatandaşların mağduriyet yaşamasının önüne geçildi.

Mesai mefhumu gözetmeksizin sahada görevlerini yerine getiren ekiplerle birlikte 153 Beyaz Masa ekipleri de saha arkasında yağışın ardından ortaya çıkan olumsuzluklar ve taleplerin aktarılmasının ardından hızlı müdahalelerle çözüme kavuşturulmasını sağlamak için çalışmalarını sürdürdü

ÇAĞRILARIN 723'Ü KAR İLE ALAKALI

Kar yağışının başladığı ilk andan itibaren gelen şikâyetlerin hassasiyetle üzerinde durulması ve saha ekipleri ile koordineli şekilde hızlıca giderilmesi adına büyük çaba sarf eden Beyaz Masa ekipleri, kar yağışının başladığı 16 Ocak Cumartesi akşamından 19 Ocak Salı gününe kadar yaşanan toplam 723 talebe hızlı müdahalelerle cevap verdi.

Rutin şikayetlerin yanında kar yağışından ötürü yaşanan mağduriyetlere yönelik şikayetlerin ağırlık gösterdiği süreçle ilgili vatandaşlardan gelen taleplerin tamamına yakını kriz masası, İtfaiye Müdürlüğü ve karla mücadele ekiplerine yönlendirilerek, çözüme kavuşturuldu.

TOPLAM 1740 TALEBE CEVAP VERİLDİ

Beyaz Masa, karla mücadele kapsamında gelen taleplerin yanı sıra elektrik kesintisi, su sayacı donma, rögar tıkanıklığı, ulaşım konularında bin 17, kar ile ilgili ise 723 talep gerekli birimlere ulaştırılarak toplamda bin 740 talebin çözülmesine katkı sağlandı.

Yorumlar (3)
konuralpli 9 ay önce
sadece burdan seslenıyorum duymak ısteyen duysun sadece konuralpde artemis yok her mahalleyi acsın kepce tuzlasın bu kadar yapmayın ayrımı farkettırmeyın yazıklar olsun sıze....
temel 9 ay önce
Ben arabanın altını kara buza süttükten sonra (1 gün sonra) gelen kepçeyi istemiyoruz, Böyle talebe cevap verilmiş olmaz.
Düzceli 9 ay önce
Gerçektenmi diyorsunuz.Açılmayan sokakları vatandaş kendileri açtı.Bıçak vurmadığınız sokaklar var.Şakamısınız siz.