banner851

banner955

BEYKÖY BELEDİYESİ’NİN ARAÇ FİLOSU GENİŞLİYOR…

Beyköy Belediyesi araç filosuna Belediye Başkanı Osman Kılıç’ın girişimleriyle 3 adet yeni araç alındı. Belediyenin araç filosuna Yol Süpürme Aracı, Kanal Açma Aracı ve tam donanımlı hasta nakil aracı kazandırıldı.

Düzce 28.05.2020, 14:30
1731
BEYKÖY BELEDİYESİ’NİN ARAÇ FİLOSU GENİŞLİYOR…
banner1032

Beyköy Belediyesi, Koronavirüs Salgını ile mücadele çalışmalarının yanı sıra, ilçede yürütülen yatırım çalışmalarına da aralıksız devam ediyor.

İlçenin hizmetlerinde kullanılmak üzere, Beyköy Belediyesi kendi imkanları ile Yol Süpürme Aracı alırken,  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın hibesi ile Kanal Açma Aracı ve Düzce İl Sağlık Müdürlüğü’nün hibesi ile tam donanımlı Hasta Nakil Aracı, belediyenin araç filosuna kazandırıldı.

Konu ile ilgili Öncü Haber’e açıklama yapan Belediye Başkanı Osman Kılıç, “Koronavirüs pandemisi ile ilgili mücadele çalışmalarımız devam ederken, beldemizdeki diğer çalışmalarımızı da aksatmadan yerine getirmeye devam ediyoruz.

Bu kapsamda, beldemizin hizmetleri için gerekli olan 3 aracı, vatandaşlarımızın hizmetine kazandırdık.  Halkına daha kaliteli Hizmet edebilmek için kapsamda, belediyemiz imkanları ile satın alınan 4 m3 lük Yol Süpürme Aracı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın hibesi ile Kanal Açma Sistemi ve Düzce İl Sağlık Müdürlüğünün hibesi ile alınan ambulans bakım onarımı yapılarak hasta nakil aracı olarak halkımızın hizmetine hazır hale getirilmiştir.” dedi.

banner844
Yorumlar (3)
Güzel 2 yıl önce
2021 model
Vatandas 2 yıl önce
Bu beykoy belediyesini kapatin duzceye baglansin
Beyköy taraftarı 2 yıl önce
Beyköy belediyesi ne kimler girdi Beyköy lü olmayanlar çalışıyor Osman başkan yıllar çabuk geçiyor girenler belli hep yandaşlar.
20
az bulutlu