banner851

banner955

‘Bİ HAREKETİNE BAKAR’

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun ardından Düzce Valisi Cevdet Atay da ‘Bi Hareketine Bakar’ kampanyası kapsamında emniyet kemerinin takılmasının önemine dikkat çekmek ve Düzceliler’e mesaj vermek için kameralar karşısına geçti.

Düzce 09.11.2021, 13:34 09.11.2021, 18:23
1670

İçişleri Bakanlığı tarafından trafik güvenliğine dikkat çekmek ve farkındalığın arttırılmasına yönelik ‘Bİ Hareketine Bakar Hayat’ projesi hayata geçirildi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, da kampanya kapsamında direksiyon başında çekilen videosunu paylaştı. Emniyet kemeri takmanın trafikte olası risklerle karşılaşma ihtimalini düşürdüğünü söyleyen Bakan Soylu videoda, “Trafikte emniyet kemeri yaralanmalı kazalarda riski yüzde 60 azaltıyor. Güvenli trafik bir hareketine bakar” ifadelerine yer verdi.

Bakan Soylu’nun ardından Düzce Valisi Cevdet Atay da Düzceliler’e mesaj vermek için kameralar karşısına geçti. Vali Atay araç içinde çekilen videoda emniyet kemerinin hayati önemine dikkat çekti.

Proje kapsamında 12 Kasım tarihinde ise 81 ilde eş zamanlı olarak tüm ilçelerde vali, kaymakam ve kolluk kuvvetlerinin katılımıyla emniyet kemeri uygulaması yapılacak.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (2)
Düzceli 1 yıl önce
Bari resim çektirirken kemerleri taksaydınız biraz daha hoş olurdu galiba
Köylü 1 yıl önce
Bu mesaj veren şahıslar emniyet kemeri takarak mesaj verselerdi ne iyi olurdu :)
Yeni Sayımız