banner851

banner955

BİNLERCE DÜZCELİ KATILDI…

Düzce Merkez Büyük Camii önünde Camii Derneği, Düzce İl Müftülüğü ve hayırseverlerin katkıları ile düzenlenen iftar programına yoğun ilgi vardı. Polis ekipleri iftar sofralarının kurulduğu İstanbul Caddesi üzerinde yoğun güvenlik önlemleri aldı.

Düzce 28.04.2022, 19:00 28.04.2022, 17:32
2656
BİNLERCE DÜZCELİ KATILDI…

Kadir Gecesi akşamı, Merkez Büyük Camii önünde dev iftar organizasyonu düzenlendi. Büyük Camii Derneği, Düzce İl Müftülüğü ve hayırsever iş insanları tarafından düzenlenen iftar programına Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Burhan İşleyen ve 2 bin 500’e yakın Düzceli vatandaş katıldı.

Program nedeniyle, iftar masalarının kurulduğu İstanbul Caddesi üzerinde Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yoğun güvenlik önlemi aldı.  

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan İftar Programının ardından Merkez Büyük Camii’ne getirilen Peygamber Efendimize ait Sakal-ı şerif ziyaret edildi.

İftar programı okunan duaların ardından sona ererken, Merkez Büyük Camii’nde arife günü Pazar akşamı yatsı namazının ardından tesbih namazının kılınacağı bildirildi.

Yorumlar (4)
Arar 8 ay önce
Malesef organize bozuktu 8. 10 masa sakiler aç kaldılar yemek yetmedi onları görünce yediğimizde gursağımızdan geçmedi
vatandaş 8 ay önce
Tam bir fiyasko.Protokolün haricinde bir kısım vatandaş faydalandı bir kısmı yemek bile alamadı.
Eskisi gibi değil 8 ay önce
Eskisi gibi değil. Herşey zorlama, adet yerini bulsun kıvamında.. tadı tuzu kalmamış. Bunaltıcı. Ayrıca heryer polis iğne atsan polise denk gelirdi o akşam. Bu kadar neden korkuyor isek.? Yapmayın abicim böyle organizasyonlar millet tedirgin ve anlamsız birbirine bakıyor duruyordu. Garipsememek mümkün değil.
Aslı 8 ay önce
Helal olsun size.belediye yapamadı şu iftarı be
Yeni Sayımız