banner851

banner614

BİR HAFTA BOYUNCA YAĞIŞ VAR

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yarından itibaren hava sıcaklıklarının hissedilir şekilde düşeceğini duyurarak yaşanabilecek olumsuzluklara karşı uyardı. Hafta sonuna kadar Düzce’de en yüksek sıcaklığın 8 derece olması beklenirken gece saatlerinde 0 dereceyi görecek. Düzce’de yarın itibariyle kuvvetli yağmur yağışı beklenirken perşembe günü ise kar ile giriş yapacak.

Düzce 11.01.2022, 17:55
6882
BİR HAFTA BOYUNCA YAĞIŞ VAR

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yurt genelinde halen mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının yarından itibaren kuzeybatı kesimlerden başlayarak yurt genelinde hissedilir derecede azalacağını ve hafta sonuna kuvvetli yağışların beklendiğini duyurdu.

Yağışların Marmara Bölgesi’nden başlayarak iç ve doğu kesimlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde görüleceği tahmin ediliyor. Soğuk ve yağışlı havanın önümüzdeki hafta başından itibaren etkisini kaybetmesi bekleniyor.

Soğuk hava dalgasının etkisiyle Düzce’de de hava sıcaklıkları düşecek. Hafta sonuna kadar Düzce’de en yüksek sıcaklığın 8 derece olması beklenirken gece saatlerinde 0 dereceyi görecek. Düzce’de yarın itibariyle kuvvetli yağmur yağışı beklenirken perşembe günü ise kar yağışı bekleniyor. Kar yağışının yüksek kesimlerde kuvvetli olacağı öngörülüyor. Cuma, cumartesi ve Pazar günleri ise kentte karla karışık yağmurlu bir hava var.

banner844
Yorumlar (0)
0
hafif kar yağışlı