banner851

banner614

BİR YARDIM DA ÜLKER’DEN

banner619

Türk Kızılay Düzce Şubesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında evden çıkamayan ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı yapmaya devam ediyor. Ülker firması tarafından Türk Kızılay’ına gönderilen malzemeler de gıda kolilerinin içerisine eklenerek dağıtıma başlandı.

banner846
Düzce 16.04.2020, 14:57
1367
BİR YARDIM DA ÜLKER’DEN
banner844

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlara sokağa çıkma kısıtlaması getirilmesinin ardından Türk Kızılay Düzce Şubesi ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı yapmaya  devam ediyor.

Ülker firması tarafından Türk Kızılay’ına gönderilen gıda malzemeleri, evlerinden çıkamayan ihtiyaç sahibi aileler için hazırlanan gıda kolilerinin içerisine eklenerek dağıtıma başlandı.

Son olarak Kızılay Düzce Şubesi, Genç Gönüllüler ile birlikte Koronavirüs riski sebebiyle evlerinden çıkmaları sınırlandırılan vatandaşların tüm ihtiyaçlarının karşılamaya devam edeceğini belirtti.

Yorumlar (3)
Sabri çarıkçı 1 yıl önce
Burhaniye mahlesin de halil yanık adlı vatandaş var hem kua hastası hem 85 yaşında torunuyla yaşamakta onada yardımcı olurmusunuz
Selda kūsar 1 yıl önce
Şeker hastasıyım hiç yardım almadım
DZC81 1 yıl önce
hep 65 yaş üstünemi yardım yapıyosunuz?ya işten çıkarılanlar ?evine ekmek alamayanların çoluk çocukları neolacak.....
19°
kapalı