banner851

banner614

BİRÇOK ÖNEMLİ İSİM DÜĞÜNE KATILIM GÖSTERDİ

banner619

Düzce Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Yavuz Yılmaz oğlu Ömer Yılmaz gerçekleştirilen düğün merasimi ile Seda Eser ile hayatını birleştirdi. Törene Türkiye’den ve Düzce’den birçok önemli isim katılım gösterdi.

banner846
Düzce 21.07.2019, 18:02 22.07.2019, 18:00
9628
banner844

Düzce Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Yavuz Yılmaz oğlunu evlendirdi.

D-100 Karayolu üzerinde bulunan bir düğün salonunda gerçekleştirilen törende Ömer Yılmaz ile Seda Eser dünya evine girdi.

Gerçekleştirilen törene Düzce’nin, Türkiye’nin önde gelen isimleri katılım gösterdi.Alkışlarla düğün alanına gelen çift sevenlerinin coşkusu ve sevgi gösterisi ile karşılandı.

Gelinin ailesi Selma ve Ömer Eser ile damadın ailesi Şükran ve Yavuz Yılmaz’ın büyük bir mutlulukla takip ettiği törende, Ömer ve Seda çifti ilk danslarını romantik bir müzik eşliğinde yaptı.Sevenlerinin de yalnız bırakmadığı dans ardından alana getirilen düğün pastası çiftin el birliği ile kesildi. Birbirlerine ilk ikramlarını elleri ile yapan çift daha sonra oyun havası eşliğinde sevdikleriyle doyasıya eğlendi.“Çok güzel bir atmosferde bir aradayız”

Düğün merasimi esnasında Öncü Haber Mikrofonları ile duygularını paylaşan damat Ömer Yılmaz şunları dile getirdi:

“Bütün sevdiklerimiz burada bizim için toplandı. Allah kazasız belasız bitirmeyi nasip eylesin. Şükürler olsun çok güzel bir gün ve çok güzel bir atmosferde bir aradayız. Etraftaki sevdiklerimizi görünce zaten bir şey düşünemiyoruz. Herkesin ayağına sağlık.”

“Sadece çok mutlu olduğumu biliyorum”

Duygularını aktaran gelin Seda Eser ise şu ifadeleri kullandı:

“Çok mutluyuz. Gelen herkese çok teşekkür ederiz. Şu an henüz bir şey hissedemiyorum. Sadece çok mutlu olduğumu biliyorum. Sevdiğim herkes yanımda.”“Eskiden beri eğer verdiğimiz bir kardeşimizdir”


Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın, bu mutlu güne katılmaktan dolayı memnuniyet duyduğunu belirterek şunları söyledi:

“Yavuz Yılmaz çok eskiden beri eğer verdiğimiz, bir esnaf kardeşimizdir. Burada Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı’mızdır. Her Ankara’ya geldiğinde gerek beni, gerek Ankara Birliği’ni ziyaret eder. Bizimle çok büyük bir dostluğu vardır. Çok renkli ve görkemli bir düğün yapıyor. Gençlerimize ve çocuklarımızı saadet ve mutluluk diliyoruz.”“Yavuz Başkan sevdiğimiz ve değer verdiğimiz bir insan”


Törene katılım gösteren bir diğer isim Ankara Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı ve MKE Ankaragücü Kulüp Başkanı Mehmet Yiğiner ise şunları söyledi:

“Yavuz Başkan’ımızın daveti üzerine gelmiş bulunmaktayız. Oğlu ve gelininin düğününe katıldık. Yavuz Başkan sevdiğimiz ve değer verdiğimiz bir insan. Türkiye’deki birçok oda başkanı da kendisini tanır. Bugün görüyoruz ki birçok ilden buraya başkanlarımız geldi. Birlik ve beraberlik içerisinde, genel başkanımızla burada bulunuyoruz. Genç çifte bir ömür boyu mutluluk diliyorum. Bir yastıkta kocarlar inşallah.”Haber: İ.İ. AYDOĞDU
Görüntü: K.ABAY

Yorumlar (6)
Halil Koç Afyonkarahisar 2 yıl önce
Bizleri Misafir Eden Yavuz Abiye Teşekkür Eder, Ailesini Ve Gençleri Tebrik Eder Ömür Boyu Mutluluklar Dilerim
Ayrıca Yaşanan Sel Felaketinden Dolayı da Düzce Halkına Üzüntülerimi Sunarım ALLAH'ım Celle Celaluhu Afetinden Korusun İnşaALLAH
mahmut 2 yıl önce
Düzce'yi sel almış milyonlarca zarar , 7 kayıp ve daha nicesi .... Bu atmosferde yapılan habere bak...
DUYARLI 2 yıl önce
hadi düğün yaptınız... tarih önceden belliydi.. böyle acının olduğu bir zmanda kameralara boy boy görünmek röportaj vermek neyin nesi... nasıl bir millet olduk anlamıyorum..
Halil 2 yıl önce
Bütün ülke Düzcenin acısıyla ağlaşırken düzcenin SÖZDE ileri gelenleri vur patlasın çal oynasın yazıklar olsun
DÜZCELİ 2 yıl önce
napsınlar şimdik düğün mü olmasın ... Acı hepimizin
Aa 2 yıl önce
Aylar öncesinden düğün hazırlıkları yapılmış, ne yapsınlar yani?