banner851

banner955

“BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE BÜYÜYORUZ”

Çocuk ve gençlerin milli-manevi değerler ışığında geleceğe hazırlanması için birçok projeye imza atan TÜGVA Düzce İl Temsilciliği, eğitim faaliyetleri ve sosyal etkinliklerle Düzce gençliği ile buluşmaya devam ediyor. Öncü Medya Grubu’nu ziyaret eden vakıf yönetimi, yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Düzce 16.12.2021, 17:01 16.12.2021, 18:07
1117

Ülkenin ve milletin manevi değerlerine sahip çıkan bir nesil yetiştirme hedefiyle yola çıkan ve bugün 81 il ve ilçelerde temsilcilikleri bulunan Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) gençliğe hizmet etme hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor.

Düzce’de hayata geçirdikleri çok sayıda örnek proje ile adından söz ettiren TÜGVA İl Temsilciliği’nin yönetimi Öncü Medya Grubu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

TÜGVA Düzce İl Temsilcisi Ersoy Mutlu ve yönetim kurulu üyeleri Cem Köse, İshak Sönmezoğlu, Ahmet Demircan ve Osman Yel’i, Düzce Manşet Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Canan Üstüner ile Öncü TV Haber Müdürü Mehmet Günesen ağırladı.

Vakıf olarak Düzce ve ilçelerinde gençliğin sosyal, fiziksel, zihinsel, ruhsal ve manevi gelişimlerini göz önüne alarak faaliyetler yürüttüklerini belirten TÜGVA Düzce İl Temsilcisi Ersoy Mutlu, geçtiğimiz günlerde Türkiye Gençlik Vakfı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Necmettin Bilal Erdoğan’ın katılımıyla, Gümüşova’da TÜGVA ilçe binasının açılışını gerçekleştirdiklerini anımsattı.

TÜGVA olarak devlet korumasındaki çocuklar da dahil olmak üzere gençliğe katkı sağlayacak gezi programları ve projeler hazırladıklarını belirten Ersoy, “Kamp ve yaz okulları gibi etkinlikler yapıyoruz. Yine çocukları, gençleri sportif ve kültürel faaliyetlerle buluşturuyoruz. Ülkemizin 81 ilinde üyelerimiz ve gönüllülerimizle birlik ve beraberlik içerisinde her geçen gün daha da büyüyoruz.” dedi.  

Sohbet havasında geçen ziyaret sonunda Ersoy, TÜGVA’yı anlatan kitaplardan oluşan seti, Düzce Manşet Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Canan Üstüner’in nezdinde Öncü Medya Grubu’na hediye etti. Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ve iyi niyet temennileri ile sona erdi.

banner844
Yorumlar (4)
Tatar ramazan 12 ay önce
Feto de böyle örgütlenmişti.
Sonunuzu iyi görmüyorum.
Esnaf 12 ay önce
Ne güzel gençliğe sahip çlklypr sivil destek kurumları sahip çıkar ülkemde her şeye devlet ana devlet baba ne iş yapar
Düzceli 12 ay önce
Yazık. İlerde Tügvacı diyecekler bize bu fotodakiler bizim hiç içinde bulunmadığımız önünden geçmediğimiz halde.
...... 12 ay önce
Başkanları olacak şahıs ilk önce egosunu ve insanlara üstten bakma işini bıraksın öle gelsin.ilk önce girdiği resmi kurumlarda kurallara uymasını öğrensin.adamı mum gibi yaparlar
Yeni Sayımız