banner851

banner614

BİRLİKTE SAHUR YAPTILAR

Düzce'de mesai merfumu gözetmeksizin 7/24 çalışan emniyet teşkilatı ve basın mensupları bu kez asayiş olayında değil sahur sofrasında bir araya geldi.

banner619
Düzce 20.05.2019, 13:29 20.05.2019, 15:03
764
BİRLİKTE SAHUR YAPTILAR

Düzce'de halkın huzuru ve güvenliği için özveriyle çalışan emniyet teşkilatının mensupları Düzce basını ile birlikte sahur yaptı.
 
Öncü Medya Grubu'nda görevli Talha Akarsu ve Emir Kaan Dursun ile Anadolu Ajansı Düzce Muhabiri Tayyip Hoşbaş, sahada sık sık bir araya geldikleri genç polislerle sahur sofrasında buluşmak üzere sözleşti. Düzce'de yaşanan vakalarda emniyet ekipleri asayiş için basın ise halka doğru bilgiyi vermek için soluğu olay yerinde alırken, güvenlik güçleriyle yoğun diyalog içerisinde olan Öncü Medya ve AA ekibi, dün gece sahur vesiylesiyle buluştukları sofrada bol bol sohbet etti.Düzce İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı asayiş, çevik kuvvet, siber suçlarla mücadele ve yunus ekiplerinin katıldığı sahurda, iş konularını bir kenara bırakıp arkadaşça sohbet eden polis ve basın belli aralıklarla bu tür buluşmaların tekrarlanması temennisi ile sahur yaptıkları mekandan ayrıldı.Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
Yorumlar (2)
e.G 2 yıl önce
BAŞKA HABER BULAMIYORSANIZ BANA ULAŞIN
Aa 2 yıl önce
Şu Türkçe'yi bir öğrenemediniz. "Merfum" diye bir kelime yok, "Mefhum" olarak o kelime. Lütfen ama lütfen Türkçe'yi ve tarafsızlığı öğreniniz.