banner851

banner955

“BİRLİKTELİĞİMİZİ PERÇİNLEYECEK”

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası tarafından beşeri ve sosyal sermayeyi geliştirmek üzere üçüncüsü düzenlenen Liderlik Akademisi açılış töreninde Silifke Ticaret ve Sanayi Odası ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası tarafından kardeş oda protokolü imzalandı.

Düzce 07.11.2021, 15:00 07.11.2021, 18:52
720

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC)’nin liman kenti Girne’de düzenlenen protokol törenine, Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Kaynar Genel Sekreter R. Yıldırım Baydar, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreter Vekili Mürvet Gül Turhan, Genel Sekreter Yardımcıları Zeynep Cebeci ve Şenol Keten katılım sağladı.

İmzalanan protokol kapsamında, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile Silifke Ticaret ve Sanayi Odası arasında iletişimi güçlendirmek, karşılıklı hizmet standartlarının artmasını sağlamak, ortak toplantılar ve faaliyetler düzenlemek hedefleniyor.

İşbirliği sayesinde daha kapsamlı faaliyetler ve projeler hazırlamak, sanayi ve ticaretin gelişmesinin yanında sosyo-kültürel faaliyetlerde de birlikte hareket etmek ve böylece Silifke TSO ile Düzce TSO arasındaki birliktelik ile diğer odalara rol model olmak amaçlanıyor.

Bu doğrultuda imzalanan protokolün, koordinasyon ve iş birliği anlamında her iki odaya da fayda sağlaması planlanıyor.

Protokol imza töreninde konuşan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreter Vekili Mürvet Gül Turhan, “Burada imzalayacağımız kardeş oda protokolü ile birlikteliğimizi perçinleyerek resmileştirmiş olacağız. Bu kapsamda başta Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Kaynar Genel Sekreter R. Yıldırım Baydar’a teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

banner844
Yorumlar (1)
Ahmet hakan 1 yıl önce
Yiyin bakalim bu dunyada kibrisda toplanti beyler aidatlarinizi odeyin lutfen yilbasindada toplanti var oda elamanlari gidicek aksatmayin verin paralari
Yeni Sayımız