banner851

banner614

BOĞAZİÇİ BELEDİYESİNDEN BELDE HALKINA DESTEK

banner619

Boğaziçi Belediyesi, Yeni Tip (Covid – 19) salgını nedeniyle evlerinden dışarıya çıkamayan belde sakinlerine gıda yardımında bulundu. Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, “Gün birlik, beraberlik ve dayanışma günüdür” dedi.

banner846
Düzce 17.04.2020, 11:11
1258
BOĞAZİÇİ BELEDİYESİNDEN BELDE HALKINA DESTEK
banner844

Tüm Dünyada küresel bir kriz haline gelen ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından “Pandemi” olarak kabul edilen Yeni Tip Koronavirüs Salgını kapsamında, Türkiye’de tedbirler en üst seviyeye çıkartılmaya devam ediyor. Vaka ve Ölü sayısının her geçen gün hızla arttığı Türkiye’de, yetkililer vatandaşların zorunlu olmadıkça dışarıya çıkmamaları konusunda uyarılarda bulunuyor.

Düzce’de de salgının önüne geçmek için Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesi başta olmak üzere tüm ilçe ve belde belediyeleri mücadele çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda, Boğaziçi Belediyesi de Pandemi nedeniyle evlerinden dışarıya çıkamayan belde halkına gıda yardımında bulundu. Belde de ki evleri tek tek gezen belediye ekipleri, hazırlanan gıda maddelerini vatandaşa dağıttı.

“DEVLETİMİZİN ALDIĞI TÜM KURALLARA UYALIM…”

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, “ Koronavir (Covid 19) küresel salgın hastalığı nedeniyle yaşanan bu zor günlerde gün birlik, beraberlik ve yardımlaşma günüdür. Zor süreçte işini kaybeden, ücretsiz izne çıkan ve ticaret yapanların da büyük ölçüde işlerinin düştüğü dönemde Belediye İmkanları dahilinde temin edilen her evin temel gıda ihtiyacı olan patates ve soğanlar altı mahallemizde hane gözetilmeksizin Belediye Başkanımız İbrahim Ercan öncülüğünde meclis üyelerimiz ve belediye personelimizle kapı kapı dolaşılarak tüm vatandaşlarımıza ulaştırılmıştır. Koronavirüs tedbirleri kapsamında Devletimizce alınan tüm kararlara sorumluluk duyarak lütfen uyalım” dedi.

Yorumlar (1)
yığılcalı 1 yıl önce
Yığılca Belediye başkanınıda bekleriz kalka destek vermesini çünkü boş boş oturmakla olmuyor bu işler birbiriyle çekişmek le de olmuyor inşAllah tez zamanda bekleriz .yolunda yapılmasını ve icraatlarını veseyre ...........
17°
kapalı