banner851

banner955

‘BÖLGEYİ CANLANDIRACAĞIZ’

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Bahçeşehir’de faaliyet gösteren esnaflarla bir araya gelerek sorunlarını ve taleplerini dinledi. Karşılarında başkanı gören esnaflar, iş merkezlerini mesken tutan bağımlılar ve yaşanan hırsızlık olaylarına karşı güvenliğin arttırılmasını talep etti. Ya kamera ya da güvenlik görevlisi ihtiyacına parmak basan esnaflar ayrıca ısınma noktasında yaşadıkları sıkıntıyı da Başkan Özlü ile paylaştı. İstekleri tek tek not alan Başkan Özlü, tüm taleplerin değerlendirilerek yerine getirileceğini kaydetti.

Düzce 03.03.2022, 15:12
1422
‘BÖLGEYİ CANLANDIRACAĞIZ’
banner1032

Düzce Belediyesi’nin çalışmalarını sahada sık sık takip eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, esnaf ve vatandaşlarla da bir araya gelmeye devam ediyor. Bu çerçevede Bahçeşehir’de bulunan Düzce Belediyesi ek hizmet binası içinde faaliyet gösteren esnafları Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nde ağırlayan Başkan Özlü, talep ve sorunlarını dinledi.

Isınma ve güvenlik sorunu çözüm bekliyor

İş merkezlerinde yaşanan olumsuzlukların önüne geçmek için güvenlik görevlisi ihtiyacına dikkat çeken esnaflar, kamerayla denetimin de gerekliliğine işaret etti. Yine ısınmanın yetersiz kalması nedeniyle soğukla mücadele ettiklerini belirten bölge esnafı, Başkan Özlü’den bu önemli problemleri çözmesini istedi.

Esnafın güvenlik ve ısınma gibi sorunlarını çözmek için inceleme başlatacaklarını belirten Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Bahçeşehir’i nezih bir bölge yapmak için birimlerimizle çalışıyoruz. Bölgeyi canlandırmak adına atıl durumda olan binaları yurt ve ek hizmet binaları olarak değerlendirdik. Ek hizmet binamızda yeni birimler açıyoruz. Bu birimler esnafımıza da fayda sağlayacak. Bu kapsamda yaklaşık 40 bin kişinin yaşadığı Bahçeşehir bölgemizde esnafımızın da sorun ve taleplerini dinlemek istedik. Daha çok bina güvenliği ve ısınma ile ilgili sorunları not ettik. Bunun için arkadaşlarımız çalışma başlatacak. Esnafımıza yaptığımız çalışmaları da aktarma fırsatı bulduk. Karşılıklı istişare ile Düzce’mizi daha güzel daha nezih ve mutlu bir şehir haline getirmeye devam edeceğiz.” ifadelerinde bulundu.

Bahçeşehir esnafı da Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ile bir araya gelerek sorunlarını anlatmak dolayı memnuniyetlerini ifade ettiler.

Yorumlar (0)
21
açık