banner851

banner955

BOLU DAĞI’NDA YAĞIŞ BAŞLADI

Son yılların en soğuk mart ayını yaşayan Düzce için Meteoroloji Genel Müdürlüğü, kenti etKisi altına alması beklenen yoğun kar yağışına karşı Düzceliler’i ‘sarı kod’la uyardı. Bolu Dağı’ndaysa beklenen yağış başladı.

Düzce 17.03.2022, 17:15
7398
BOLU DAĞI’NDA YAĞIŞ BAŞLADI

Meteoroloji’nin son hava raporuna göre bugün akşam saatlerinden itibaren Batı Karadeniz'in iç kesimlerinden başlayarak zamanla bölge genelinde yoğun kar yağışlarının pazartesi öğle saatlerine kadar aralıklarla etkili olması bekleniyor.

Valilik uyardı

Düzce Valiliği de beklenen kar yağışlarıyla ulaşımda aksamalar, buzlanma ve don, yüksek kar örtüsüne sahip eğimli bölgelerde çığ gibi olumsuzluklara karşı vatandaşları dikkatli ve tedbirli olmaları noktasında uyardı.

Bolu Dağı’nda yağış başladı

Öte yandan D-100 kara yolunun Bolu Dağı kesiminde kar yağışı etkili oluyor. Sürücüler, Yumrukaya, Abant Kavşağı, Bakacak, Seymenler ve Karanlıkdere mevkilerinde kar nedeniyle dikkatli seyrediyor. Karayolları karla mücadele çalışmalarını sürdürürken, trafik ekipleri sürücüleri kar yağışı ve gece oluşabilecek buzlanmaya karşı dikkatli olmaları yönünde uyarıyor.

banner844
Yorumlar (2)
gariban81 7 ay önce
sts ne konuşmuşsun be yavrum
sts 7 ay önce
UKRAYNA SAVAŞI BİTMEDİKÇE KIŞ BİTMEZ
24
parçalı bulutlu