banner851

banner955

“BORÇLARIMIZ YENİDEN ERTELENSİN…”

Düzce’de ki Minibüsçüler, Düzce Belediyesinden Çalışma ve Güzergâh Belgeleri ödemelerinin yeniden uzatılmasını istedi. Pandemi nedeniyle zor bir sınav verdiklerini söyleyen Minibüsçü Gürkan Yılmaz, “Şuanda ekonomik sıkıntı içindeyiz. Sayın Bakanımız Dr. Faruk Özlü’den bu konuda yardım istiyoruz” dedi.

Düzce 14.06.2020, 13:30
1638
“BORÇLARIMIZ YENİDEN ERTELENSİN…”
banner1032

Düzce Belediyesi tarafından Koronavirüs Salgını nedeniyle Temmuz ayına kadar uzatılan S Plaka, Çalışma ve Güzergâh harç ücretlerinin Minibüsçüler yeniden uzatılmasını istedi. Konu ile ilgili Öncü Haber mikrofonlarına konuşan minibüsçü esnafı Gürkan Yılmaz, “Pandemi süresi boyunca 6 Temmuza kadar uzatılan belediye çalışma belgesi ve güzergâh belgelerinin uzatılması bizim açımızdan iyi oldu. Bu açıdan Belediye Başkanımız Sayın Bakanımız Faruk Özlü’ye teşekkür ediyoruz. Ama pandemi süreci henüz bitmediği için şuan ki ekonomik sıkıntılarımızdan dolayı biz servis araçları esnafları olarak bu sürenin pandemi boyunca devam ettirilmesinin talep etmekteyiz. Eğer bu konuda bize yardımcı olabilirlerse, sesimizi duyabilirlerse esnafımız onlara minnettar kalır. Teşekkür ederiz inşallah sesimiz duyulur” dedi.

“Bizim zamana ihtiyacımız var”

“Borçların bizim açımızdan ertelenmesi gerekiyor” diyen Yılmaz, şöyle konuştu:

“Geçmişten kalan ödemeler, trafik cezaları bu gibi ödemelerin tamamlanması için bizim de zamana ihtiyacımız var. Bu zamanın bize artı bir zaman olarak pandemi sürecinde verilmesi bizim açımızdan olumlu olacaktır. Bizimde kendi şartlarımızı zorlayarak tabi ki hazırlıklarımızı yapmamız, araçlarımızı hazırlamamız belirli bir süre dahilinde olacak. Bu nedenle kendilerinden ricamız şimdiye kadar oldukları gibi bize yardımları gibi tekrar yardımlarının devam ederek pandemi süreci boyunca uzatılmasının kendilerinden talep etmekteyiz. Bu nedenle kendilerine teşekkür ediyoruz.

Yorumlar (1)
////// 2 yıl önce
ilkönce :Akçakocanın hurda minübüslerine bir bakın.Koltuk araları çok dar.eski.yolcu minübüsü demeye bin şahit lazım.Ayrıca Akçakoca minübüsleri beçi minübusleri gibi bazı saatlerde kervandan girsin..
20
az bulutlu