banner851

banner955

BOŞ ARAZİ ÇÖPLÜĞE DÖNDÜ

Düzce’de Şıralık ile Beyköy yol ayrımında bulunan boş arazi adete çöplüğe döndü. Sahibinin öldüğü belirtilen araziye kimliği belirsiz kişiler tarafından çöp ve hafriyat bırakılmasından vatandaşlar şikayetçi. Konuyu Düzce Belediyesi Temizlik İşleri ve 153 Beyaz Masa’ya aktaran vatandaşlar geri dönüş alamadıklarını belirterek, yetkililerden çözüm istedi.

Düzce 09.07.2020, 14:56 09.07.2020, 16:12
2724

Şıralık ile Beyköy yol ayrımında bulunan sahipsiz arazi çöplüğe döndü.  Kimliği belirsiz kişiler tarafından çöp ve hafriyat kalıntıları bırakılan araziden vatandaşlar şikayetçi.

Bazı günler alkoliklerin araziye gelerek ateş yaktığını belirten vatandaşlar, arazinin hemen yan tarafında bulunan ev dükkanların tehlikeye düşürüldüğünü ifade etti.

Sahibinin öldüğü için boş kalan arazi için Düzce Belediyesi Temizlik İşleri ve 153 Beyaz Masa’ya konuyu bildirdiklerini belirten vatandaşlar, ilgisizlikten dert yandı.

Özel arazi olduğu için müdahale edemediklerini belirten vatandaşlar,  yetkililerden konu ile ilgili çözüm istedi. Vatandaşlar arazinin içinde bulunan çöpün ve hafriyatın kaldırılması ve gelecek dönemler için bir beton bariyer koyulması ya da ona benzer bir engel oluşturulmasını istiyor.

banner844
Yorumlar (2)
Vatandaş 2 yıl önce
Aynı durum karaca mahallesindeki çocuk parkının dibinde de yaşanıyor. Pandemide hafriyat hurda atıklarının parkın dibinde olması çocuklar için tehlike arz ediyor. Yazdıklarımı umarım dikkate alırsınız hatta ses getiren bir haber yaparsınız.
yazıklar olsun 2 yıl önce
pis bir toplum olduk, hep belediyelere kabahat bulmayalım, o pisliği atanlar yine bu toplumun içinde yaşayan EMBESİLLER, yazık günahtır ya.
28
kapalı