banner851

banner955

BU GECE SAATLERİNDEN İTİBAREN ŞEBEKEYE SU VERİLECEK

Düzce’de sel felaketinin ardından Beyköy’de yeni oluşturulan ve 2 gün önce şebekeye yeniden su verilmeye başlanan ana su hattında arıza meydana geldi. Belediye ekipleri arızaya anında müdahale ederken, yapılan açıklamada bu gece saatlerinden itibaren şebekeye yeniden su verileceği belirtildi.

Düzce 02.07.2022, 16:21
9110
BU GECE SAATLERİNDEN İTİBAREN ŞEBEKEYE SU VERİLECEK
banner986

Kuvvetli sağanak yağışlar ile birlikte taşan Uğur Deresi’nin üzerinde bulunan regülatörde büyük hasar meydana gelmişti. Bu nedenle Düzce’ye 73 saat su verilemezken, aynı gün içerisinde harekete geçen Belediye ekipleri yedek su hattı inşa etti. Yeni yedek su hattından 2 gün önce şebekeye yeniden su verilirken, yüksek basınç nedeniyle hatta arıza meydana geldi.

Arızanın giderilmesi için Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri ile Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, harekete geçti.

Düzce Belediyesi tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada, “Şehrimize su veren ana hattımızda oluşan basınçtan dolayı arıza meydana gelmiştir. Ekiplerimiz arızaya anında müdahale etmiş olup, suların gece saatlerinde verilmesi planlanmaktadır. Bu zor süreçte gösterdiğiniz anlayıştan dolayı teşekkür ederiz” denildi.

Yorumlar (58)
serkan81 1 ay önce
bu kadar beveriksizlik basarisizlik fazla degil mi???
Bu tur sistemler yedek motorlarla desteklenir. 1 haftadir sulari verdik ettik yalandan haberler geciliyor. Olmamış birseyi olmus gibi gostermeyin. Gercekleri iletin.
Sayin belediye ekipleri ve baskanimiz bu basarisizligin sebebi nedir???
Hayal Kırıklığı 1 ay önce
Ey beceriksizler gurubu! Seçildiğiniz 3 yıldır her zaman su sıkıntısı yaşıyoruz.Pandeminin en yoğun ve şiddetli yaşandığı dönemde bile kesildi sular.Sizin gibi basiretsizlerin olduğu her yerde bu tip sıkıntılar var ve olacaktır.Afet diyerek arkasına sığınmaya çalışmayın.Bu gibi doğal afetler sadece bizim için değil,ilk de değil.Sizin gibi beceriksizlerin her zaman bir bahanesi olur.Guzelim memleketimiz sizin gibilere kaldı,yazık.
Bhrkc 1 ay önce
Yine Duzce yine kesintii yazikk
Vatandaş 81 1 ay önce
Yıl 2022 yine yağmur yine kesinti yine Düzce şaşırdık mı şaşırmadık..teşekkürler
Vatandaş 1 ay önce
Böyle rezillik olur mu yaa???Ne zaman Düzce de yağmur yağsa ya boru patlar ya arıza olur ya birşey ya başka birşey illa o sular kesilir insanlar mağdur olur ve geldikten sonra bir süre o çamur akan suyu kullanırız yıl 2022 yine Düzce de yağmur yine sular kesik yine pislik yazıklar olsun..bir de pozlar birşeyler..sığınmayın doğal afet oldu sel oldu diye başka şeylere Düzce de suların kesilmesi için yağmur yağması yeterli..Allah a havale ediyorum siziii
Mantıksız 1 ay önce
Aşağıdan yukarıya su basmaya çalışmak neden kalıcının üstünde dağlarda dereler dolu suyu bu tarafta depolayıp arıtma tesisi kurulsa daha güzel olmazmıydı kaç gündür umut veriyosunuz insanlara ayıptır. Allahtan gelen doğal afet yinede emeği geçen herkesten Allah razı olsun ileride böyle Bi sistem kurulur inş bu tarafa da
Eğitimci 1 ay önce
Öncü sizi protesto ediyorum.Nedir bu akşam su verilecek hangi akşam belli değil.Düzce halkından yana olmayanlar hep kaybedenlerdir.Belediyenin borazancılığını bırakın sorumlu medya cılık yapın.Ama nerede sizde o ahlak...
aitor 1 ay önce
Yorumlarım niye yayınlanmıyor? Gerçekler yazıldığı için ve parlatma çalışmalarınız güme gittiği için mi acaba?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
kapalı