banner851

banner614

'BU KADAR DA OLMAZ!'

banner619

Düzce'de şehrin göbeği olan Bolu Caddesi üzerinde ilerlerken motosikletin üzerine çıkıp akrobatik hareketler yapan sürücü, görenleri hayrete düşürdü.

banner846
Düzce 12.10.2019, 13:40 12.10.2019, 16:00
1479
banner844

Yasak olmasının yanında hem kendi hem de diğer sürücü ve yolcuların hayatını hiçe sayarak akrobatik hareketlerde bulunan motosikletliler, vatandaş kamerasına takılmaya devam ediyor.Bolu Caddesi üzerinde gece saatlerinde kaydedilen son görüntüler 'Bu kadar da olmaz' dedirtti.Motosiklet sürücüsünün tehlikeli hareketleri arkasındaki otomobilde bulunan kişi tarafından cep telefonuyla kaydedildi.Normal seyrederken aniden motosikletin üzerine çıkıp ayağa kalkan sürücü görenleri hayrete düşürdü.


Metrelerce direksiyon hakimiyeti olmadan ilerleyen motosikletin üzerinde ellerini yana açarak dengede durmaya çalışan sürücünün, görüntüsü Cedidiye Camii önündeki trafik ışıklarına geldiğinde sona eriyor.
Bu sırada tekrar araca oturduğu tahmin edilen duyasız motosiklet sürücüsünün akrobatik hareketlerini görenler hem şaşkınlık yaşadı hem de 'Pes' yorumunda bulundu.
HABER:C.ÜSTÜNER

Yorumlar (6)
Şikayetçi 2 yıl önce
Kendisi Akın Kap instagram adresi: akinkap ... şımarık haberlere çıkmasına övünerek bahsediyor ayrıca terbiyesiz küfürler savuruyor. Bu ilkde değil emniyet biraz takip edip içeri atsa 2-3 gün kendine gelir. Milletin canınıda riske atıyor.
Vatandas 2 yıl önce
Denetimler 24 saat olmali her yerde kaza
Serdar gürler 2 yıl önce
Manyakmı arıyorsun heryerde var ama bizde daha çok görgüsüzlüğün ahlaksızlığın terbiyesizliğin tavan yaptığı bir köy gurur duyuyoruz sınır tanımaz özelliklerimizle malların bol olduğu düzenin olmadığı bir şehir demeye dilim varmıyor.
Serdar 2 yıl önce
Hindistan kontrolsüz denetimsiz küçük Hindistan
Kerime 2 yıl önce
Hakaret bir dolu yolu yorum, bir başkasının özgürlüğünü kısıtladığınız kadar özgürsünüzdür! Genelleme yapamazsınız bu şekilde beyefendi. Bende o zaman bu köyde yaşamamanızı öneririm.
Abuzer 2 yıl önce
Bence bu tarz kişileri cezalandırmak yerine ilgili yerlerin, şahsı bularak kenan sofuoğluna kadar götürmesi lazım. Önünü açması lazım. Hanginiz bu hareketi yapacak kadar yetenekli? Cadde de yapmasını savunmuyorum ama cezalandırmak da yanlış..