banner851

banner955

BU YÜREKLİ İNSANLARI DÜZCE UNUTMAYACAK

Düzce TSO Başkan Adayı Erdoğan Bıyık ve Meclis Başkan Adayı Tanju Acar, bu akşam düzenlenen toplantıda, yeni seçilen Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeleri bir araya geldi. Düzenlenen toplantıda Düzce TSO’nun ortak akılla yönetilmesi gerektiğini vurgulayan meclis üyeleri Bıyık ve Acar’a tam destek verdi. Toplantıda verilen fotoğraf ise Düzce iş dünyasında değişimin ayak sesleri olarak yorumlandı.

Düzce 06.10.2022, 21:39 06.10.2022, 22:26
7939

2 Ekim Pazar günü yapılan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Seçimlerinde, üyeler artık kavga değil Düzce’ye hizmet istediklerini kullandıkları oylar ile gösterdi.

Düzce ekonomisinin ve sanayinin gelişmesi, TSO’nun ortak akılla yönetilmesi için kurumun başına işin ehli ve herkes tarafından kabul gören isimlerin geçmesini isteyen 11 gruba mensup üyelerin çoğunluğu Düzce TSO Başkan Adayı Erdoğan Bıyık ve Meclis Başkan Adayı Tanju Acar’dan yana tercihini yaptı.

Bu akşam Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Erdoğan Bıyık ve Meclis Başkan Adayı Tanju Acar Hacı Dayı Tac Restoranda düzenlenen toplantıda, yeni seçilen TSO Meclis Üyeleri ile birlikte bir araya geldi. Düzenlenen toplantında meclis üyeleri, Düzce’nin menfaati için TSO’nun ortak akılla yönetilmesi konusunda karar aldı.

Toplantıya katılan meclis üyelerinin tamamı TSO Yönetim Kurulu Başkan Adayı Erdoğan Bıyık ve Meclis Başkan Adayı Tanju Acar’a tam destek verdi.

Meclis üyeleri, Düzce İş Dünyasının yeni ve genç yüzlerle temsil edilmesini isterken, ortaya çıkan tablo ise TSO’daki siyaset üstü değişimin ayak sesleri olarak değerlendirildi.

Yorumlar (6)
VATANDAŞ 2 ay önce
belediye başkanlığı olmadı bari bu sefer ticaret odası başkanlığı olsun...
en azından sanayiye faydası dokunabilir belki
Adnan 2 ay önce
Hayırlı olsun şimdiden, tebrikler
ismail zengin 2 ay önce
erdogan bıyık adam gibi adam selamlar
Ahmet hakan 2 ay önce
Yürekli derken ammada abartınız ne yani şimdi dünyayımı kurtarcaklar bırakınya sonuçda başlarında ahmet mutlu var
özdüzceli 2 ay önce
dereyi görmeden paçayı sıvamamak lazım.
Yorumsuz 2 ay önce
Kim inanır bu habere Allah askina