banner851

banner614

BUGÜN DE KESİNTİ VAR...

banner619

Düzce Belediyesi tarafından su hattında yapılan bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle bugün 13 mahalleye 13:00 ila 17:00 saatleri arasında su verilemeyecek.

banner846
Düzce 30.04.2020, 12:34
6090
BUGÜN DE KESİNTİ VAR...
banner844

Düzce Belediyesi, Su Altyapısı bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor. Düzce Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, su hattında yapılan çalışmalar nedeniyle bugün 13 mahallede 13:00 ila 17:00 saatleri arasında su kesintisi yaşanacağı bildirildi.

Yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi: “Şehrimizin su alt yapısında yapılacak bakım, onarım çalışmaları nedeniyle: Hamidiye, Yenimahalle, Fatih, Arapçiftliği, Akınlar, Sancaklar, Sarayyeri, Çamköy, Körpeşler, Beyciler, Çavuşlar, Koçyazı, Karaca mahallelerimizde saat 13.00-17.00 arası su kesintisi yaşanacaktır. Kamuoyunun bilgisine sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz.”

Yorumlar (9)
Şengün keskin 12 ay önce
Susuz 4 gün. Allah kahretsin. Hâlâ bir damla akmıyor bu ne rezalet. Boş işlerle uğraşmayın. Bu nasıl bir şehir
Susuzlar 1 yıl önce
Merkezde yine su kesintisi haberi veriyorlar şaziye köyü dökme suyla cebellesiyo bu devirde salgin varken su bulamiyoz 20 sn nerde el yikicaz suyu buldummu da dökmeye korkar olduk sabunu elimize alamiyoruzki ayda 2 gün sular güzel akiyo 28 gün su biriktirmeye devam makinalar bozulacak sesimizi duyun yetkililer......
Ümit 1 yıl önce
O teneke heykellere ve tramwaya harcanan paralarla su hatları komple yenilenirdi, sürekli aynı mahalleler ve sürekli su kesintisi bıktık artık
Vatandaş. 1 yıl önce
Allah rızası için salgın sebebiyle temizliğe daha dikkat edilmesi gereken ve mübarek ramazan günü zaman zaman kirli akan yeterki kesilmesin diye şükrettiğim suyumuzu sık sık kesmeyin bu soruna artık kesin bir çözüm bulunmasını görevini vicdanen yürekten yapanlardan rica ediyorum.
Murat 1 yıl önce
Yıllarca paraları saçma sapan yerlere harcayan belediyecilik zihniyeti suyun bu kadar önemli olduğu dönemde mecburen kesinti yapıyor. Sonra gelsin tramvay gelsin sokak aydınlatnaları.
Vatandaş 1 yıl önce
Allah rızası için korona salgını sebebiyle temizliğe daha dikkat edilmesi gereken mübarek zaman günlerinde suyun sık sık kesilmemesini yetkililerden rica ediyoruz zaman zaman kirli akan ve yeterki kesilmesin diye ona bile şükrettiğimiz suyumuzu kesmeyin bu meseleye kesin bir çözüm olsun lütfen işini vicdanen yürekten yapanlara sesleniyorum.
vatandaş 1 yıl önce
Düzcede çok sık su kesintileri oluyor artık buna kalıcı bir çözüm bulunmalı
Düzce merkez 1 yıl önce
ne kadar zor birşey boru hatlarının yenilenmesi, yok yok arıza çıktıkça çalışan bir belediyemiz var. bıktık su boru hatları arızalarından.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
açık