banner614

BUNDAN SONRA ÇÖP ATILMAYACAK

banner619

Öncü Haber’in gündeme getirdiği Düzce merkeze bağlı Kazukoğlu Mahallesinde bulunan karayolları şantiye alanının yanındaki çöplüğe dönen arazi temizlendi. Boş arazideki yüzlerce kiloluk çöp yığınları karayolları ekiplerince temizlenirken, arazide bir daha çöp yığınlarının oluşmayacağı belirtildi.

Düzce 12.06.2020, 12:35
1371
BUNDAN SONRA ÇÖP ATILMAYACAK
banner785

Kazukoğlu Mahallesi’nde  karayolları şantiye alanının yanındaki çöp dağları, Öncü Haber’in gündeme getirmesinin ardından yetkilileri harekete geçirdi.

Çakırlar ile Tokuşlar mahallelerinin ortak kullanım alanı olan karayolları şantiyesinin yanındaki boş arazi, çöp depolama alanına dönmesi vatandaşları isyan ettirmişti.

Öncü Haber’in gündeme getirdiği çöp sorunun ardından karayolları ekipleri hareke geçerek oluşan çöp yığınlarını temizledi.

Boş arazideki yüzlerce kiloluk çöp yığınları karayolları ekiplerince temizlenirken, arazide bir daha çöp yığınlarının oluşmayacağı belirtildi.

Yorumlar (2)
Sinan 8 ay önce
Başbakanın dan tutun herkes (Faruk bey de dahil) bu alanın stadyum olacağını Düzce sporun geleceğini kurtaracağını söylemişlerdi daha doğrusu söz vermişler di ne oldu o sözler....Stadyum yalan oldu...
Serdar 8 ay önce
Atar yine bu at kafalılar.
13°
kapalı