banner851

banner955

BUNDAN SONRA HER CUMA GÖSTERİ

Düzce Belediyesi mehteran takımı kısa süre önce hizmete alınan Millet Bahçesinde mini bir konser verdi. Gösteriyi vatandaşlarla izleyen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Millet Bahçesi’nde her hafta cuma günü Mehteran Takımı’nın gösteri yapacağını müjdeledi.

Düzce 20.11.2021, 10:23 20.11.2021, 14:53
1754

29 Ekim tarihinde açılan ve vatandaşların uğrak noktalarından biri haline gelen Düzce Millet Bahçesi, sosyal ve kültürel faaliyetlerin de merkezi oluyor.

Açılışın ardından büyük ilgi gören Millet Bahçesi'nde Düzce Belediyesi Mehteran Takımı, Düzceliler'e mini bir konser verdi.

Mini konser serisinin ilkini 19 Kasım Cuma günü veren Mehteran Takımı vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.

Gösteriyi vatandaşların arasında izleyen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü,  mehteran takımının bundan sonra her cuma günü vatandaşlara mini konser vereceğini açıkladı.

Yorumlar (8)
düzceli 1 yıl önce
ne gösteri ama seyirciler belediye personeli
Yeşil düzceli 1 yıl önce
Dolar düşermi
YAVUZ0881 1 yıl önce
Suriyeli ve afganlilarin gözü aydın memleketimizde yaşam mücadelesi verirken sizde burda yuvarlanan çay kek YEYİN afiyet olsun vatandaşına eşşek muamelesi yalanların Allah belasını versin
esnaf 1 yıl önce
Mehterandan başka bişey de yapalım lütfen sürekli mehter herkesi sıktı farkettiyseniz ne güzel oyunlarımız var bizim tabi bunu derken sadece karadeniz horon vs demek istemiyorum başka oyunlar
Ali 1 yıl önce
Ver mehteri anladın sen onu
Vatandaş 1 yıl önce
Evet, Suriye kültürünün gözbebeği oldu sayenizde
İRFAN DURSUN 1 yıl önce
Madem parkta böyle kültürel etkinlikler de düşünülüyordu ( - ki iyi de olmuş , önceden de benzer gösteriler arada yapılıyordu ) , neden parkın proje aşamasında bu konu değerlendirilip adam gibi bir seyir düzeni oluşturlulmadı . ?!
Aziz Kaynak 1 yıl önce
Düzce de etkinlik sadece mehter Baska bırsey yok
Yeni Sayımız