banner851

banner614

BURSALI İTFAİYECİLERİN ACISINI PAYLAŞTILAR

Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, Bursa'da görevi başında yaşamını yitiren itfaiyeciler için dün sabah saatlerinde itfaiye müdürlüğü önünde tören düzenledi. Düzce Belediyesi itfaiye Müdürü Mehmet Ali Kahraman ve 4 kişilik itfaiye personeli de Bursa'daki cenaze törenine katılarak meslektaşlarının acısını paylaştılar.

Düzce 11.01.2022, 16:26
692
BURSALI İTFAİYECİLERİN ACISINI PAYLAŞTILAR

Bursa'da kaza ihbarına giderken geçirdikleri kaza sonucu yaşamlarını yitiren İtfaiye çavuşu İsmail Kaya, İtfaiye eri Sinan Amil, itfaiye şoförleri Aydın Doğru ve Yunus Akşit Bursa'da son yolculuklarına uğurlandı.

Hayatını kaybeden itfaiyeciler için Düzce'de de tören düzenlendi. Meslektaşlarını unutmayan itfaiye erleri, Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü merkez binasının önünde toplanarak itfaiyeci duası yapıp saygı duruşunda bulundu.

BİR EKİP DE BURSA'YA GİTTİ

Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri Bursa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünü acılı gününde yalnız bırakmadı. İtfaiye Müdürü Mehmet Ali Kahraman ve beraberindeki 4 itfaiye personeli Bursa Büyükşehir Belediyesi önünde düzenlenen törene katıldı. Düzce itfaiyesi tüm itfaiye camiasına bir kez daha başsağlığı mesajlarını iletti.

Yorumlar (0)
-1
hafif kar yağışlı