banner851

banner955

BÜYÜK SAYGISIZLIK

Konuralp mevkiindeki ormanlık alanda doğa yürüyüşüne çıkan vatandaş, çalılıkların arasına atılmış Atatürk büstünü görünce büyük şaşkınlık yaşadı. Durumun emniyete bildirilmesinin ardından olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Düzce 09.05.2022, 13:00 09.05.2022, 17:14
3202
BÜYÜK SAYGISIZLIK

Olay, 8 Mayıs Pazar günü saat 14:00 sıralarında Konuralp bölgesinde meydana geldi. Annesiyle birlikte doğa yürüyüşüne çıkan Anıl Karadeniz isimli vatandaş, ormanlık alandan geçtikleri esnada çalılıkların arasına atılmış bir cismin, dikkatlerini çekmesi üzerine incelemek için yanına yaklaştı.

ATATÜRK BÜSTÜYLE KARŞILAŞINCA ŞAŞKINLIK YAŞADILAR

Yakından incelediği cismin Atatürk büstü olduğunu fark eden Karadeniz, olayı cep telefonu kamerasıyla kaydetmeye başladı. Çalılıkların arasından çıkardıkları büstün içinde bir yılanın yuva yaptığını da gören anne oğul, önce yılanı güvenli bir şekilde dışarı çıkardı, ardından büstün çamurlanan kısımlarını temizledi.

DURUMU ÖNCÜ WHATSAPP İHBAR HATTINA BİLDİRDİ

Durumu 0542 767 18 81 Öncü Medya Whatsapp ihbar hattına bildiren vatandaş, yakında bulunan bir okulda hırsızlık yaşanmış olabileceği ve bu nedenle büstün hırsız ya da hırsızlar tarafından çalılıklara atıldığı ihtimali üzerinde durduğunu aktardı.

Öncü Haber’e konuşan Karadeniz, karşılaştığı manzara karşısında çok üzüldüğünü ifade ederek; “Çalılıkların arasından çıkardım, içinde bir yılan vardı, güvenli bir şekilde onu çıkardıktan sonra büstü temizleyip polisi aradım. Onlarda tutanak tutarak heykeli teslim aldılar.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (5)
esnaf 7 ay önce
Kafana takılan tek şey bu mu?
vatandaş 8 ay önce
YILAN NASIL GİRMİŞ
BURAK 8 ay önce
utanç verici bir durum, yapanlara yazıklar olsun ülkesi için böylesine kendini feda etmiş bir insanı Atayı hak etmiyorsunuz!
Tatar RAMAZAN 8 ay önce
Kansız çok...
halk 8 ay önce
kim attıysa vatan hainidir açık ve net.
Yeni Sayımız