banner851

banner955

CABOĞLU: DÜZCE’DE ÖNCÜ MEDYA BİR KAZANIMDIR

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Öncü TV’nin 28. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla yönetimi ile birlikte kuruma bir kutlama ziyareti gerçekleştirdi. Düzce’nin büyük ve güçlü yayın grubu Öncü Medya’nın sadece yerelde değil başkent siyasetinde de ilgiyle takip edildiğini söyleyen İl Başkanı Caboğlu, “Düzce’de Öncü Medya bir kazanımdır. Hiç unutmuyorum, bir hafta sonu Ankara’da bir toplantıdayken, orada Öncü’den bahsedildiğine bizzat şahit oldum. Genel merkezimiz de bizim çalışmalarımı Öncü’den takip ediyor.” dedi.

Düzce 22.02.2022, 17:59
1336

28. yaşını kutlayan Düzce’nin ‘Öncü’sü, Öncü Televizyonu’na tebrik ziyaretleri devam ediyor. MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ve yönetimi de Öncü Medya Grubu’na misafir oldu ve iyi niyet temennilerini iletti.

Düzce’nin köklü yayın kuruluşu olan Öncü Medya Grubu’nun yerelde olduğu Ankara’da da yakından bilindiğine bizzat şahit olduğunu belirten Caboğlu, MHP Genel Merkezi’nin Düzce’de yaşananları Öncü Medya Grubu’nun yayın organlarından takip ettiğini söyledi.

Öncü Medya’dan övgü dolu sözlerle bahseden Caboğlu, “Bugün gerçekten vatandaşlarımızın sesi oluyorsunuz. Zaman zaman bizlerin sesi oluyorsunuz. Bu manada öncelikle 28. yılınızı kutluyoruz. Nice 28’lere nice 78’lere diyelim inşallah. Düzce’de Öncü Medya bir kazanımdır. Hiç unutmuyorum bir hafta sonu Ankara’da bir toplantıdayken, orada Öncü’den bahsedildiğine bizzat şahit oldum. Gerçekten Düzce’de biz siyasetçilerin zaman zaman ne yaptığımızı bir üst merci, bizi denetleyen merci, yani genel merkezimiz Öncü’den takip ediyor. Öncü Medya Grubu’ndan bakıp Düzce’de ne olup ne bittiğini, bu şekilde değerlendirmelerin olduğuna şahit oldum.” dedi.

Öncü Televizyonu’nun uyduya geçme çalışmalarını takdirle karşılayan ve bu girişimlerin kısa zamanda sonuçlanması ile Öncü markasının Düzce’ye çok büyük bir hizmet daha sağlamış olacağını vurgulayan Caboğlu, “Tabii bu sadece Düzce ile ilgili değil. Genel manada inşallah önümüzdeki günlerde Sayın Faruk Türkseven’den de bunun sözünü aldık. Uyduya taşıyacağız Öncü’yü. Bütün dünyaya buradan sesleneceğiz Allah’ın izniyle.” dedi. 

Yorumlar (2)
Ramazan 8 ay önce
Öncü TV bugün yeni kurulan TV kanalı değil, kuruluşunu bile hatırlamayan insanlar var. Göklere çıkarmaya gerek yok.
Halk.. 8 ay önce
Devlet Bahcelinin partisi Akepenin merdiveni olmakdan baska bir ise yaramayan partiyi birak artik.Devlet Bahceli yok hukmundedir.Partiyi bitirdi.Sende ayril ordan.
17
kapalı