banner851

banner614

CADDE VE SOKAKLAR BOŞ KALDI

banner619

Koronavirüs Salgını sebebiyle her geçen gün tedbirler artırılırken son olarak Düzce’de ki iş yerlerinin hafta sonu kapatılması nedeniyle cadde ve sokaklar boş kaldı.

banner846
Düzce 19.04.2020, 13:36 21.04.2020, 11:11
6071
CADDE VE SOKAKLAR BOŞ KALDI
banner844

Tüm dünyada küresel bir kriz haline gelen yeni Tip (Covid – 19) salgını nedeniyle Türkiye’de tedbirler arttırılmaya devam ediyor. 31 Büyük Şehir ve Zonguldak’ta bu hafta sonu da sokağa çıkma yasağı getirilirken, Düzce İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisinin aldığı kararla kente ki birçok işyerinin kapalı tutulmasına karar verilmişti. 

Bu nedenle vatandaşların evlerinden çıkmaması cadde ve sokakların boş kalmasına neden oldu. Düzce’nin en işlek cadde ve sokakları ıssız bir kenti yansıtırken,  şehirde sadece eczaneler, petrol istasyonları, marketler ve bazı esnaflar açık durumda.

Düzce’de İstanbul Caddesi, Gaziantep Caddesi ve Spor Sokağın bir kaç kişi hariç, genel olarak boş olduğu görüldü. Polis ekipleri ve Gece Kartalları şehrin giriş ve çıkışlarında gün boyu güvenlik tedbiri aldı.

Yorumlar (10)
Kâmil 1 yıl önce
Kusura bakmayın düzce ıssız falan hikaye sokaklarda insan dolu hem de çoluk çocuk biz kurallara harfiyyen uyalim vatandaş ortalıkta hiçbirşey yokmuş gibi dolaşsın ulusal medya Türkiye genelindeki iyileşme oranlarını verirken Düzceyi kasdetmiyor genel deki durumun tam tersi var düzcede gelen hafta vaka sayısı 90 olup bu hafta 210 buradaki insanlar bunu anlayamayacağı kadar cahil olamazlar sayın ilgililer lütfen sizler inisiyatif alınız durum iyiye falan gitmiyor yarından sonra durumu biraz daha gevşetirsek Allah göstermesin bayramı hastanede geciririz.
Düzceli 1 yıl önce
Gelinde konutlara bakın marketlerin önünde park yeri yok .üç büyük markete gittim maske yok yalancısınız hanı maske dağılıyordu
onur 1 yıl önce
hangi ara boş caddeler anlamadık !!!
casro 1 yıl önce
Allah aşkına hangi ıssız kent çocuklar parkta hava güzel diye millet piknikte hafta içi o caddenin fotosunu çek haber yapın bir bakalım
Masum 1 yıl önce
Bir cumartesi pazar carrefourun önüne gelin. herkes alkol alıp mangala giderken nerden issiz sehir ?? Yeter ama herkes disarida disarida !!!
vatandaş 1 yıl önce
Her gün böyle olsa keşke
Duzceli 1 yıl önce
Sonunda halkımız akıllanmış ve evinde bu haber sevindirdi. Biz yaklaşık 40gundur evde duruyorken halen dışarıda boş gezen tayfaya hakkım helal değil.
Vatandaş 1 yıl önce
Yarın görürsünüz ıssız şehri
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın