banner851

banner614

ÇALIŞMA BAŞLATILDI

banner619

Düzce Belediye Meclisi'nin aldığı kararla yeni adı Bahçeşehir olan Kalıcı Konutlar Bölgesi'nin çevre yollarında bulunan eski tabelaları da değişti. Karayolları ekipleri, isim yenilemeye Kuzey Çevreyolu üzerindeki yön tabelalarından başladı.

banner846
Düzce 13.03.2020, 11:03 13.03.2020, 11:06
2962
ÇALIŞMA BAŞLATILDI
banner844
banner785

Düzce Belediye Meclisi'nin geçtiğimiz aylarındaki oturumunda meclis üyelerinin oy çokluğu ile adı değiştirilen Kalıcı Konutlar Bölgesi, yeni adı ile Bahçeşehir artık yön tabelalarında da yerini almaya başladı. Düzce Belediyesi sorumluluk alanında bulunan yön tabelaları Destek Hizmetler Müdürlüğünce Bahçeşehir adıyla değiştirilirken Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) 4. Bölge Müdürlüğü sorumluluğu altında bulunan çevre yollarındaki yön tabelalarında da değişim başladı. Ekipler Kuzey Çevre Yolu'ndan başlayarak Bahçeşehir adını yön tabelalarına yazmaya başladı. Ana yollar üzerindeki yön tabelalarındaki isim değişikliği çalışmalarının kısa süre içinde tamamlanması bekleniyor.

Yorumlar (3)
Kader 1 yıl önce
Yillardir kalici konut ismiyle soylemișiz alișmisiz gerek varmiydi adini degistirmeye. Duzcede ihmal edilen bircok sorun var keske onlarla ilgilenseler
Hasan 1 yıl önce
Bence fuzuli bir uygulama.Zorlama ve dayatma ı tabela halen ve ebediyen Düzcelilerin kalbinde kalıcı konutları gösterecek.Bence yaşayanlara sorulmalıydı ne olmasını istedikleri.
KALICI KONUTLARLI 1 yıl önce
yüzkere bahçeşehir deyin..20 YILDIR KALICI KONUTLAR DENİYOR.KALICI KONUTLARIN NESİ VARDI...
kapalı