banner851

banner955

ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Eski Başkan Mehmet Keleş döneminde şehir merkezine yerleştirilen dekoratif aydınlatma direklerinin sökümüne başlandı. Sökülen direkler ihtiyaç duyulan başka yerlerde kullanılacak.

Düzce 27.07.2020, 16:59
2221
ÇALIŞMALAR BAŞLADI
banner1032

Düzce Belediyesi’ne bağlı ekipler İstanbul Caddesi ve Atatürk Bulvarı’ndaki dekoratif aydınlatmaların sökümüne başladı.

Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Düzce Valiliği önünden itibaren dekoratif aydınlatmaları kaldırmaya başladı. Kısa sürede bitirilmesi hedeflenen çalışma sonrasında Atatürk Bulvarı ile İstanbul Caddesi’nde bulunan aydınlatmalar kaldırılacak. Çalışmalar sırasında caddeden geçen bazı vatandaşlar ise alınan kaldırma kararına tepki gösterdi.

BAKIM MALİYETİNİN ARTTIĞI AÇIKLANMIŞTI

Eski Başkanı Mehmet Keleş döneminde yüzbinlerce lira harcanarak Düzce şehir merkezine yerleştirilen dekoratif LED aydınlatma direklerini, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü kaldırma kararı almıştı.

Geçtiğimiz hafta Düzce Belediye’sinden yapılan açıklamada kararın gerekçesi ‘aydınlatmaların kullanım ömrünü tamamlamasıyla artan bakım maliyeti’ olarak açıklanmıştı. Ekonomik ömrünü dolduran LED aydınlatmaların bulunduğu yerden kaldırılarak yeniden değerlendirilmek üzere inceleneceğini aktaran Destek Hizmetleri Müdürlüğü, direklerin şehrin belli noktalarında aydınlatma ihtiyacı duyulan yerlere kullanılacağını, çalışır durumda olan LED ışıkların da kavşak ve refüjlerde yapılacak peyzaj çalışmaları içinde yeniden değerlendirileceğini belirtti.

banner844
Yorumlar (19)
hikayeci 2 yıl önce
ulan ınstıgramda hikaye atıyoduk o ışıklarla şimdi başkan ne yapcak..kim izlicek beğencek bizi
Reso yakıtı 2 yıl önce
O mâlum parti bayrağının ampul ünü ne zaman sokeceksiniz , o da fazla yakıyor ilk takıldığı günden beri. .!
kızgın 2 yıl önce
adamın ne hıncı varmıs be yazık yıne olan duzceye oldu maf ettı guzelım memeleketı daha bı tane dıkılı agacı yok hep yık yak buna kımse dur demıcekmı
Düzceli 2 yıl önce
İhtiyaç duyulan derken zaten şehire ayrı bir güzellik veriyordu neden söküyorsun başkan,başka yere yapacaksan boşa masraf neden yapıyorsun sök,tak bedavamı yapılan emek araç yakıt müsrüfçülük neden yapıyorsun.
Maliyet değil Peş Kes 2 yıl önce
Emniyet ile Melen park arasındaki yola takin bir şeye benzesin bari şehir
Çingene yuvası gibi yaptınız memleketi
Düzceli 2 yıl önce
Eski Belediye Başkanımız Sayın Keleş'in şehrimize kazandırdığı tüm eserler ve sanatsal yapılar bir bir elden gidiyor. Ne acı...
Düzceli81 2 yıl önce
Bu belediye başkanı yikmaktan başka birşey bilmiyor yazık degilmi bu milletin parasına
Adem 2 yıl önce
Bu başkan her şeyi yıkıyor maşAllah. InşAllah yerine yapacakları daha iyi olur. Seçildiğinden beri yıktıkları nin maliyeti hepimize hayırlı olsun. Yazık yazik
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20
açık