banner851

banner955

ÇALIŞMALAR HIZLANDI

Düzce’nin ortasından geçen Asar Suyu Deresi’nde Düzce Belediyesi ve Devlet Su İşleri ekiplerince temizlik çalışmaları hızlandırıldı.

Düzce 16.08.2020, 13:15
2654
ÇALIŞMALAR HIZLANDI

Düzce’nin tam ortasından geçen Asar Suyu Deresi’nde büyüyen otlar ve topraklar nedeni ile kötü görüntü oluşturmasının ardından Düzce Belediyesi harekete geçmişti.

Devlet Su İşleri Müdürlüğü ile görüşen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Belediyesi ile ortak Asar Suyu’nda temizleme çalışması başlatılması için görüştü.

İki kurum Asar Suyu Deresi’nde temizlik çalışmalarına başladı. Dere’nin Şıralık Mahallesi ile Ağa Mahallesi arasında kalan noktalarında büyüyen otlar, yağmur nedeni ile akıntı ile gelen toprak ve pislik temizlemesi başlatıldı. Çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanması bekleniyor.

(İHA)

Yorumlar (2)
Kemal Oral 2 yıl önce
Asar deresine yapilacak proje sudur vede tavsiyemdir dere suyu temizlenip uzeeisini pekintastan alnan hazir betonlarla ortmek ve yolu genisletmek olmali ve sehir icine arac sokmamak olmasi yeni gelecek olan belediye minibuslerini oradan sefere sokmak ve yolun hem sahina hemde sol seridine ise gidusli gelisli tranvay koydunuzmu tadindan yenmez
hamza 2 yıl önce
Sayin Mehmet Keles BAŞKAN.Burayi cicek gibi yapmisti 2 senede batakliga dondu ayni sekilde ist. caddesini prag stocholm sokaklari gibi yapmisti esenler, gazi mah. ara caddelerine döndu.. Telle kapatilan yerlwr it kopuk ueri doldu..YORUMSUZ
Yeni Sayımız