banner851

banner955

ÇALIŞMALAR NEDENİYLE D-100 YAN YOL TRAFİĞE KAPATILDI

Düzce Çoban mevkiinde yüksek basınç nedeniyle patlayan ana su borusu nedeniyle, D-100 karayolunun Ankara istikametindeki yan yol trafiğe kapatıldı. Akan sular Çoban Dalçık’ın yan istinat duvarlarından akarken, Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’ne bağlı ekipler arızayı kısa sürede giderdi.

Düzce 18.08.2021, 16:23 19.08.2021, 17:19
2360
banner986

Düzce’nin içme suyunu sağlayan ana borular S.O.S vermeye devam ediyor. Dün Burhaniye Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde ana su borusunun patlaması ile birlikte, yollar adeta dere yatağına dönmüştü. Bugün ise D-100 Karayolu Ankara istikametinde ana su borusunda yüksek basınç nedeniyle patlak meydana geldi.

Su borusunun patlaması ile birlikte sular Çoban Dalçık’ın istinat duvarından akmaya başlarken, bölgeye çok sayıda Trafik Polisi, Karayolları ve Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri sevk edildi.

Trafik ve Karayolları ekipleri, D-100 Karayolu Çoban Dalçık Ankara İstikametinde trafik akışını tek şeritten sağlarken, D-100 Karayolu Yan yolu tamamen trafiğe kapadı.

Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerinin, patlayan boruda arızayı gidermesinin ardından, D-100 Karayolunda trafik akışı normal seyrine geri döndü.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (3)
Enkaz devraldık! 1 yıl önce
Bunlar hep önceki belediyelerin suçu, enkaz devraldık, vaktinde yüksek basınca dayanıklı, Düzce’nin geleceğine yatırım yapılmadığı için… bi’ dakka önceki belediyeler de bizimdi! Hay Allah! Demek Düzceli buna layık…
DÜZCELİ 1 yıl önce
NE HİKMETKİ GECEN SENEDE BU BORUAYNIYERDEN PATLADI DELME CATMA İŞ YAPILIRSA HER TAMİRAT HERSENE BÖYLE AYNI YERLERİ YAP BOZ YAZIK BU MİLLETİN VERDİĞİ BEYANNAME TABELA VERGİSİ PARK PARALARI BÖYLE BECERİKSİZ YERLERE ZİYAN OLUYOR .
CUMAYERİLİ 1 yıl önce
Bİ İŞİ DE BECERİN BE BİR İŞİ DE DOĞRU DÜZGÜN YAPIN DÜZCE BELEDİYESİ !!! DAHA DÜN BULVARDA SU HATTI PATLAMIŞTI
23
açık