banner614

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

banner619

Düzce Belediyesi, kentin dört bir yanında yol ağını genişletme çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler aynı anda 5 ayrı noktada yol açma ve genişletme işini yaparak trafiği rahatlatmayı planlıyor.

Düzce 07.06.2020, 14:00
3576
ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
banner785

 Gelişen ve sürekli göç almaya devam eden Düzce’de, belediye ekipleri kentin dört bir yanında yol ağını genişletme çalışmalarını sürdürüyor.

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri il genelinde gelişen ve trafik yükünü fazlalaştığı noktalarda yol açma çalışmalarını sürdürüyor.

Şıralık, Darıcı, Akınlar ve Çay Mahalleleri’nde 5 ayrı nokta da yol açma, dolgu serme, yol genişletme çalışmaları aralıksız sürdürülüyor.

Haziran ayının sonlarına doğru 5 noktada yolların açılarak Düzce’nin yol ağının genişletilmesi ve trafiğin rahatlaması planlanıyor. 

Yorumlar (8)
darıcı vatandaşı 8 ay önce
darı mah.açılması beklenen yolların bir an önce yapılması insanlar için büyük kolaylık sağlayacaktır.
emeği geçenlere çok teşekkür ederiz.
CAN.D 8 ay önce
COK GÜZEL OLUR
Akınlar mah vatandaşı 8 ay önce
GÜZEL ÇALIŞMALAR EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR FAKAT AKINLAR MAHALLESİ MELEN KENARI YOLU AĞA MAHALLESİNE BAĞLIYAN YOL AÇILIRSA DÜZCENİN TRAFİĞİ O ZAMAN RAHATLAYACAK KONURALP MELEN KENARINDAN AĞA MAH TERMİNALE ATACAK MERKEZE GİRMEDEN VE HER ÜÇ OTOBAN GİRİŞİNE GİRECEK KALICI YOLUNDA TOKİNİN OLDUĞU BÖLGEDE YAYA TRAFİĞİNDEN DOLAYI ÖLÜMLÜ KAZA OLMASIMI BEKLENİYOR CAN YANMADAN BU YOLLAR İVEDİLİKLİ AÇILMALI D-100 de ESKİDEN ÇOK ÖLENLER OLMUŞTU
Köylü 8 ay önce
Mümkün olduğu ölçüde tarım alanlarından geçirin yolları millet aç kalsın!
Esra 8 ay önce
Badem 3. Nesil köpeğimiz olur. Haber kaynağınızın yanlış olmasını bir kenara bıraktım, çektiğiniz fotoğraflara biraz dikkatli bakarsanız tasmalı köpeğin sahipsiz olamayacağını da anlamış olursunuz.
Recep 8 ay önce
Açılan yollari asfalt yapmıyorlar vatandaş tozdan rahatsız oluyor una bakan yok aç yolu milleti eve tık yaşlılar tozdan cam açmasın sıcaktan durulmasin nasıl olacak anlamadım
Fatih YAŞAR 8 ay önce
Çalışmaları görünce başım dönüyor takibe yetişemiyorum. Beycilerden Kazukoğluna bir yol açacaklar yıllardır beceremediler.
Aziziyeli 8 ay önce
Nezih tütüncüoğlu acilin yanı burlarda açıldı fakat iki yıldır böyle duruyor asfalt yok diye. Yarım bırakıp gidiyorlar önce açılannyollar asfaltlansın
-1°
parçalı az bulutlu