banner851

banner614

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR…

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yapımı devam eden Millet Bahçesi'nde incelemelerde bulunarak yürütülen çalışmalar hakkında yerinde bilgi aldı.

banner846
Düzce 27.04.2021, 10:20 28.04.2021, 17:36
1407
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Kültür Mahallesi'nde yapımı devam eden ve büyük bir kısmı tamamlanan Millet Bahçesi'nde incelemelerde bulundu.

Çalışmalarla ilgili bilgiler alan Başkan Özlü, bu anları sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Başkan Özlü sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, Millet Bahçesi projesinin 1.Etap çalışmaları sürdüğünü belirterek “Değerli vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı dört gözle beklediğimiz, #Düzce'mizde farklı bir hava estirecek Millet Bahçesi projesinin 1.Etap çalışmaları sürüyor...” ifadelerine yer verdi.

Öte yandan Başkan Özlü, daha önce yaptığı açıklamalarda Millet Bahçesi'nin 1. etabının tamamlanarak mayıs ayı içerisinde açılacağını duyurmuştu.

HABER: M. KİLELİ

Yorumlar (8)
Madur 4 ay önce
Düzcenin çokmu ihtiyacı varmış herşeyi hallettilerde sıra ona mı vardı bakacaz oraları kimlere peş keş çekecekler
sts 4 ay önce
BU AYRILIK BİTMİYOR
Düzceli.. 4 ay önce
Halk için çalıştığını iddia edenler, hiç halka sormuyor.. Düzce'ye yapılacak en güzel şey, eski park gazinosunun bire bir kopyasını bire bir çelik ahşap karışımı yapmak olurdu..Simgesel bir binamız olurdu..
Düzceli.. 4 ay önce
Biz sabırlı milletiz, mayıs tı , hazirana uzadı.. Düzce gibi bir yerde park yapmak ne ki, orman fakültemiz var, parkı TOKİ yapıyor..O beton yığını, zihniyetin, hiç değişmediğinin kanıtı..
Düzceli 4 ay önce
Bi bitiremediniz, verdiğiniz zaman doldu ama bahçe bitmedi. Bu iktidar partisine bağlı belediyelerin hepsi böyle. Utanmazlar da!
akif 4 ay önce
haziranda açılış olacak dediniz heyecanla bekliyoruz.
Elekçi Hasan 4 ay önce
ah Nurullah ah!!! böyle nereye varacaksın bakalım :))
Kazım Karabekir 4 ay önce
Yahu Sayın Başkan ne zaman görsem aynı maske var , ya yıkatıp yıkatıp takıyorsunuz yada bir sürü aynısından var neyse çalışmalar iyi AVM ve Bankaları’da çoğaltın merkezden insan kalabalığını azaltmaya bırakın ayrıca öncü tv ne oldu hani her pazartesi muhasebeci bayram ali kubilay köşe yazısı paylaşıcaktı ne oldu merakla bekliyorum yazılarını yada köşe yazısı yerine köşeyi mi döndü hepten :) neyse kalın sağlıkca