banner614

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

banner619

Yol bakım ve düzenleme çalışmalarını sürdüren Düzce Belediyesi, D-100’de meydana gelen yoğunluğu azaltmak için Akınlar Mahallesi'nde bağlantı yolu yapım çalışmasına başladı.

banner846
Düzce 16.04.2020, 09:39
3619
ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
banner844

Düzce Belediyesi, ilçede yolların bakım ve onarım çalışmalarını sürdürürken, trafiği rahatlatmak adına yeni bağlantı yolları açıyor. Bu kapsamda D-100 Karayolunu kullanarak Akçakoca ilçesine veya Zonguldak iline gitmek isteyen vatandaşlar, şehir merkezi içerisinde ve özellikle Çoban kavşağında yoğunluk oluşturuyordu.

Düzce Belediyesi ise bu duruma çözüm üretmek için hal kavşağından başlayan ve D-655 Karayolu Yığılca kavşağına kadar uzanan bir yol açma çalışması başlattı. Bu kapsamda Düzce Belediyesi ekipleri Akınlar Mahallesi'nde yol açma çalışmalarını sürdürüyor. Geçici olarak Akınlar Mahallesi’ne kadar açık olan araç trafiği Bağlantı Yolu’nun tamamlanmasının ardından Akçakoca’ya kadar sürecek. 

 

Öte yandan Düzce Belediyesi ekipleri yol bakım ve onarım çalışmaları kapsamında Düzce’yi Akçakoca’ya bağlayan D-655 Karayolu Konuralp Kavşağında trafik kazası sonrasında zarar gören alanda bordür taşlarını yeniledi.

Ekipler ayrıca Burhaniye Mahallesi’nde daha önceden yapılan ve inşaat sonrasında bozulduğu tahmin edilen noktada beton kaldırım çalışması gerçekleştirdi. Bazı noktaları yeniden yapan ekipler, bazı noktalarda da onarım çalışmasını sürdürdü.

Çalışmaların mahallenin bozuk olan tüm kaldırımlarının yenilenmesi ile yeni sezona kadar tamamlanması hedefleniyor.  

Yorumlar (7)
burasi duzce 1 yıl önce
bi duzgun is yapin gecici yol yapiosunuz cam koy sapaginda sona eren cevre yolunu bitirseniz daha ii olmaz mi boylelikle birseyleri duzgun yapmanin gururunu yasardiniz ama bi yerde vardir illa birilerinin parmagi
Yalçın 1 yıl önce
Olimpiyat kavşağının durumu içler acısı. Gidip bir çekim yapın. Peyvaz çalışması yapılmalı
Köylü 1 yıl önce
Düzce merkez Azmimilli mah Şafak sokağın içler acısı halini kim görecek. Yayla yolları bile daha iyidir.
Tarik 1 yıl önce
Belediyeyi tebrik ediyorum. Çoban kavşağını rahatlatmak, Ereğli den gelen demirçelik tırlarını şehir merkezine girmeden ana yola bağlamak çok akıllıca.
Hasan 1 yıl önce
Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik durumda belediyenin her yere yol yapma çabası ve ülkenin kaynaklarını toprağa gömme sevdasını kınıyorum.Mevcut yollar bize yeter yazık.İmkanlar üretime ve insana harcanmalı.İşsizlik ve açlık yardımla,koliyle çözülmez.
cahile 1 yıl önce
Bu yol yatırımlarını eleştirenler kara cahildir. Yol olmadan üretimde olmaz sanayide olmaz. Yol olmazsa maliyetler yüksek olacağı için kimse fabrika yapmaz.
vatandaş 1 yıl önce
sen, olimpiyat ışıklarında yarım saatte nasıl zor geçiliyordu bilmez misin? yol medeniyettir.
13°
kapalı