banner851

banner614

ÇALIŞMALAR VE PROJELER HAKKINDA BİLGİ VERDİ…

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Doç.Dr. Birol Ekici, Kahramankazan eski Belediye Başkanı Lokman Ertürk ve Kemalettin Tekinsoy'u ağırladı.

banner846
Düzce 02.09.2020, 15:11
1136
ÇALIŞMALAR VE PROJELER HAKKINDA BİLGİ VERDİ…
banner844

Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Doç.Dr. Birol Ekici, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün daveti üzerine Düzce’ye gelerek Düzce Belediyesi Kültür Merkezi Binası Konferans Salonu'nda birim müdürlerinin de hazır bulunduğu toplantıya katıldı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, gerçekleşen toplantıda Düzce Belediyesi’nin şehir genelinde hayata geçirdiği ve yapılması planlanan projeler hakkında bilgiler aktardı.

Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Birol Ekici, Düzce Belediyesi’nin faaliyete geçirdiği çalışmalarından dolayı oldukça memnun olduklarını ifade ederek Başkan Özlü ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.

Yorumlar (2)
pandomi 12 ay önce
resme bakar mısınız kimsede maske yok ve sosyal mesafe sıfır bu nasıl duyarsızlık dicek kelime bulamıyorum
Duzceli 12 ay önce
Düzce belediyesinin borcunu ödeyemeyen vatandaşların sularını da kestiğini belirttimi acaba değerli misafirlere bu pandemir döneminde öncü hbr yayinlarmisin çok mağdur var