banner851

banner614

ÇALIŞMALARI YERİNDE TAKİP ETTİ

banner619

Altyapı çalışmaları nedeniyle bozulan yolları asfaltla buluşturmaya başlayan İSKİ’nin ilk çalışma durağı Darıcı Mahallesi oldu. Çalışmaları yerinde takip eden İYİ Partili İSKİ Düzce Koordinatörü Ender Çakar, Düzce Belediyesi şirketi BELTAŞ kaynaklı yaşanan asfalt üretim sıkıntısı yüzünden çalışmaların sekteye uğradığını belirterek, halktan gecikme dolayısıyla özür diledi.

banner846
Düzce 30.06.2021, 15:10 01.07.2021, 17:35
1104
banner844

İstanbul’un su ihtiyacını karşılan Büyük Melen Barajı Projesi nedeniyle Düzce’de yatırımlarına devam eden İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) şehrin muhtelif alanlarında altyapı ve asfaltlama çalışmalarını hızlandırdı.

Yeni başlayan asfaltlama seferberliğini yerinde takip eden İSKİ Düzce Koordinatörü olan İYİ Parti Düzce Belediyesi Meclisi Grup Başkan Vekili Ender Çakar, yaptığı açıklamada, İSKİ ekiplerinin asfaltlama çalışmalarına Darıcı Mahallesi’nden başladığını bildirdi.

Çalışmalardaki gecikmenin nedeni açıklayan Çakar, “Düzce Belediyesi iştiraki BELTAŞ temmuz ayında asfalt üretimine başlayacağı için Hendek Tuner asfalt firmasından asfalt temin edilmiştir.

Bölgemizde yaşanan asfalt üretim sıkıntısı sebebi ile geciken çalışmalardan dolayı vatandaşlarımızdan özür diliyoruz. Daha iyi bir Düzce için çalışmaya devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (2)
Aksiyon Yapi 3 hafta önce
Sayın Koordinatör, beltaştan bilgi aldınız da mı beltaştan dolayı aksayan falan filan. Muhalefet olsunda ne olursa olsun. Yazık yazık
Metek 3 hafta önce
Metek tokiye de gelirler mi acaba