banner851

banner614

ÇALIŞMALARIN SÜRDÜĞÜ ALANDA İNCELEMELERDE BULUNDU

banner619

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, yapımı yılan hikâyesine dönen Yığılca Yolu’nda incelemelerde bulundu. O anlara ait görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Vekil Yılmaz, “Konunun takipçisi olacağız” vurgusu yaptı. Konuyu daha önce Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’na ileten Yılmaz’a cevap olarak bakanlık ‘önümüzdeki yıllar’ı işaret etmişti.

banner846
Düzce 19.04.2021, 16:00 20.04.2021, 18:17
1726
banner844

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, yıllardır bir türlü bitirilemeyen ve Yığılcalılar’ın beklemekten usandığı Yığılca yolunda çalışmaların devam ettiği alana bir ziyaret gerçekleştirdi.

Bölgede yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Vekil Yılmaz, çalışmalarda gelinen son noktayla ilgili yetkililerden bilgi aldı.

‘TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ’

Ziyarete ilişkin fotoğraf karelerini sosyal medya hesabından paylaşan Yılmaz, “Yapımı devam eden Yığılca Yolunda incelemelerde bulunduk. Konunun takipçisi olacağız” notuyla ‘takipçisiyim’ vurgusu yaptı.

YILMAZ ÇÖZÜM İSTEMİŞTİ

Geçtiğimiz yılın sonunda Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın bütçesi görüşülürken söz alan MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce'nin ulaşım ve altyapıyla ilgili yaşadığı sıkıntılardan bahsederek, bakanlıktan çözüm istemişti.

BAKANLIK ÖNÜMÜZDEKİ YILLARI İŞARET ETMİŞTİ

Bakanlıktan gelen cevap yazısında Yığılca yolu için de ödenek ve ihale için gelecek yıllara işaret edilmişti. Bakanlık, “Yığılca Yolu'nda yapım çalışmaları devam etmekte olup, ihale kapsamında yapılamayan dengeli konsol köprü (230 m.) ile tek tüp tünelin (292 m. proje çalışmaları tamamlanmıştır. Söz konusu ikmal ihalesinin ödenekler çerçevesinde önümüzdeki yıllarda hale edilmesi planlanmaktadır.” bilgilendirmesi yaparak ilerideki yılları işaret etmişti.  

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (9)
turgay 3 ay önce
ülkücülüğün hakkını veren vekile selam olsun.
Düzcelilere 3 ay önce
Üşümüş ki eli cebinde... Hep eleştiri, bir de destek olun, beğenmeseniz de destek olun ki söylem gücü artsın, Düzce için eli güçlensin.
HLK. 3 ay önce
yeğenin hastanede nasıl memur oldu..
ULKUCU 3 ay önce
YAPILMAYAN 2011 DE YIGILCADA ORMAN ISLETMENIN ORDA MITINKTE VERILEN SOZ NERDE VE BU VEKILLER NE YAPIYO DUZCE TEK UMIT YILMAZ MI VAR
Düzceli.. 3 ay önce
O zamanın vekilleri, niye Düzce için konuşmuyorsunuz dendiğinde, bizim bakanlarla temasımız çok iyi, niye muhalifmiyiz ki Önerge vereceğiz diye, önerge ile gensoruyu karıştırmışlardı..
Düzceli.. 3 ay önce
Ama bizim siyasiler, bir proje yerine biraz fiziki iyileştirme, biraz asfalt kalitesi, biraz virajların azaltılması, kısacası iyileştirme çalışmaları başlattı.. Onu bile 10 yılda yapamadılar..
Düzceli.. 3 ay önce
2011 de ülkede biki ilçeye gitmişti, RTE . Bizzat yol için, bitirin bu çileyi demişti siyasilere.. Bizim seçilmişlere düşen geleceği karşılıyacak bir yol projesini, bakan Bin Alinin önüne koymaktı..
DÜZCELİ 3 ay önce
YAP BOZ TAHTASI OLDU YOL YAZIK DEVLETİN PARASINA NE GEREK VARDI İŞ BAŞTAN DOGRU YAPILSAYDI
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın