banner851

banner955

CAMİ-MEYDAN-ÇARŞI KONSEPTİ DÜZCE’YE ÇOK YAKIŞACAK

Düzce Belediyesi’nin çalışmalarını hızla yürüttüğü Cedidiye Meydanında inşaat iyiden iyiye gün yüzüne çıkıyor. Akşam saatlerinde hem inşaat alanını inceleyen hem de vatandaşlarla sohbet eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, çalışmaların en kısa zamanda bitirileceğini söyledi.

Düzce 08.11.2022, 15:30 08.11.2022, 15:30
1827

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, makamından da sıkı takip ettiği Cedidiye Meydan Projesi’ndeki çalışmalar hakkında yakın çalışma arkadaşlarıyla görüştü. Akşam saatlerinde inşaat alanına giderek detaylar hakkında fikir alışverişinde bulunan Başkan Özlü, vatandaşlarla da sohbet etmeyi ihmal etmedi.

Cedidiye Meydan Projesi’nin Kent Estetiği Projesi’nin bir parçası olarak gördüğünü söyleyen Özlü “Düzce’miz için yaptığımız her şey gibi, Cedidiye Meydanı’nı çok önemsiyoruz. Burası İstanbul Caddesi ile başlayan Kent Estetiği Projesi’nin bir devamı. İlk günden itibaren Cami-Meydan-Çarşı konseptli çok güzel bir yapı olacağını söyledik. Yolu yarıladık diyebiliriz. En kısa süre içinde burayı hemşehrilerimizle buluşturacağız” şeklinde konuştu.

banner844
Yorumlar (2)
Gurbetci L.G. 4 hafta önce
Yonetimden alt yapisi saglam islerin yapilmasini istiyoruz, chp nin goz boyama uygulamalarini ornek alip sizde yapmayin, her yeni baskanda sokulup carsi yeniden yapilmasin isinizi Allah rizasi icin yapin,Milletin vergilerinin hesabini Allaha vereceginizi unutmayin.carsidaki mermer rezilligide Kaldirilsin,millet resmen buz dansi yapiyor o taslarin uzerinde düsen düsene yagmurlu karli havalarda!.
Tatar Ramazan 4 hafta önce
İHALEYİ KİM NEREDE NE ZAMAN YAPTI... İHALEYİ KİM ALDI...
KAÇA ALDI... BELLİ Mİ...
Yeni Sayımız