banner851

banner955

ÇAMKÖY-HAL KAVŞAĞI BAĞLANIYOR

Düzce Belediyesi tarafından kentin yaşam kalitesinin artırılması ve trafik sorununun azaltılması amacıyla başlatılan yeni yol açma çalışmaları sürerken bir yandan da açılan yolların altyapı çalışmaları devam ediyor.

Düzce 12.10.2021, 17:40
1515
ÇAMKÖY-HAL KAVŞAĞI BAĞLANIYOR

Düzce Belediyesi ekiplerinin il genelindeki çalışması devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü’nün yol çalışmaları devam ederken yol güzergâhında ve mahallelerde ikamet eden vatandaşların alt yapı ihtiyacı da Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri tarafından gideriliyor.

ÇAMKÖY-HAL KAVŞAĞI BAĞLANIYOR

Düzce Belediyesi’nin kent merkezini kullanan araç sayısını azaltmak ve kuzey kolektörünü oluşturmak amacıyla Hal Kavşağından başlattığı yeni yol çalışmasının ikinci etabı başlarken kentin kuzeyinde yağmurlama ve kanalizasyon hatları da yeni yolların açılmasıyla birlikte bağlanıyor.

Ekipler, Akınlar Mahallesi’nde yeni açılan yolların kanalizasyon ile yağmurlama hatlarını örmeye başladı. Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerinin yoğun çalışmaları sonucunda yeni açılan yollar asfalta hazır hale getiriliyor.

Açılan yollar alt yapı çalışmasına uygun hale getirilmesinin ardından asfaltlama çalışmalarına başlanacak.

Yorumlar (2)
akınlar 1 yıl önce
1 yıldır logar kuyumu bağlatamadım öncelik hep mütehaitlerde ekipleri yetersizmiş 10km yolu nasıl yapacaklar
DÜZCE SEVDALISI MENFAATSİ 1 yıl önce
BU YOL COK MANTIKLI OLACAK UMARIM UZUN ZAMANA YAYILAN BİTİŞ SÜRESİ DAHA KISA VAKİTE ÇEKİLİR VE BİRAN ÖNCE YOL KULLANIMA AÇILIR EN KISA ZAMANDA
Yeni Sayımız