banner851

banner955

ÇANAKKALE KAHRAMANLARI ANILACAK

Düzce Belediyesi Çanakkale Zaferinin 107’inci yıldönümü nedeniyle anma programı düzenlenecek. Günler önceden hazırlıkları devam eden ve dolu dolu geçecek olan program ile Düzceliler Çanakkale Ruhunu yeniden hissedecek.

Düzce 19.03.2022, 15:20
528
ÇANAKKALE KAHRAMANLARI ANILACAK

1. Dünya Savaşı’nda savaşın seyrini değiştiren, tarihin en şanlı direnişlerinden biri olarak altın harflerle yazılan Çanakkale Deniz Zaferi’nin 107. yıldönümünde kahraman şehitleri anmak için Düzce Belediyesi tarafından anma etkinliği düzenlenecek.

21 Mart Pazartesi günü saat 20.00'de Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi’nde tamamı Kültür İşleri Müdürlüğü personeli tarafından hazırlanan Çanakkale Zaferi ve Şehitlerini Anma Programı’na tüm Düzceliler davet edildi.

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayacak olan etkinlikte ardından Kültür İşleri Müdürlüğü personelleri milli birlik ve beraberlik şiirleri okuyacak. Destansı kahramanlık öykülerinin de anlatılacağı anma gecesinde Akın Özdemir şefliğinde müdürlük orkestrası 12 kahramanlık türküsünü seslendirecek. Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Gece’sinde mehteran gösterisi de izleyenlerle buluşacak.

banner844
Yorumlar (0)
27
parçalı az bulutlu