banner851

banner614

“CEDİDİYE… ÇOK YAKINDA…”

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Cedidiye Meydanı için hazırlanan projeyi, “Cedidiye… Çok Yakında…” mesajı ile duyurdu. Başkan Özlü’nün, projenin detayları hakkında yakın zamanda bilgi vermesi bekleniyor.

banner846
Düzce 23.08.2020, 11:52 24.08.2020, 20:15
3732
“CEDİDİYE… ÇOK YAKINDA…”
banner844

31 Mart yerel seçimlerinin ardından Düzce Belediye Başkanlığı görevine gelen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün, Millet Bahçesi ve Eski Sanayi Çarşısına yönelik Kentsel Dönüşüm Projeleri, Düzce’de büyük ses getirmişti.

Millet Bahçesi 1. Etap ve 2. Etap çalışmaları devam ederken, Başkan Özlü resmi sosyal medya hesabı üzerinden, Cedidiye Meydanı ile ilgili yeni bir projenin müjdesini verdi.

Yeni Projesini kamuoyuna resmi sosyal medya hesabı üzerinden, “Cedidiye… Çok Yakında” paylaşımı ile duyuran Başkan Özlü, proje detayları hakkında ise bilgi vermekten kaçındı. Özlü’nün önümüzdeki günlerde yeni projenin detayları ile ilgili kamuoyuna bilgi vermesi bekleniyor.

HABER: Savaş ARI  

Yorumlar (18)
VATANDAŞ 12 ay önce
geçmiş olsun cedidiye çay ocaklarına
Türkan 12 ay önce
Kaza ile yolun alakası ne başkanın alakası ne. Adam şeridinde giderken karşı tarafın hatalı sollamasından kaynaklanan bir kaza. Bunu da Faruk Başkana bağladınız ya pes vAllahi
Başkana inancımız tam 12 ay önce
Size mi soracak bir iş yaparken. Millet oy vermiş güven oyu almış. Her attığı adıma kusur bulan eksik bulan aynı isimler geçmişler klavye başına vıy vıy vıy. İşinize bakın boş konuşmayı bırakın
Osman 12 ay önce
Başkanın kendine inancı tam mı? daha düne kadar istifa etmeye çalışıyordu
Sel 12 ay önce
Suriyeler sana neyapiyor zaten onlarda cokkk mereklilar burda ağız kokusunu cekmeye
Osman 12 ay önce
Aha bi mahalleyi daha yaktı
Mahmut 12 ay önce
Uzay üssümü kuracak. Ne abarttı beee. Şov
hamza 12 ay önce
Halk oylamasi yapilmali hicbirsey halkin rizasi olmadan yikilamaz..
Vatandaş Ahmet 12 ay önce
İnşAllah orasıda yıkılmaz yazık günah her biri milli servet
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın