banner851

banner614

CENAZEYE KARAMOLLAOĞLU DA KATILDI

banner619

Bolu eski milletvekili ve iş insanı Fethi Görür’ün babası Hüseyin Görür, Düzce merkeze bağlı Üçyol Köyü mezarlığında kılınan cenaze namazının ardından defnedildi. Cenaze törenine Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu da katıldı.

banner846
Düzce 10.09.2019, 18:35 12.09.2019, 17:10
6262
CENAZEYE KARAMOLLAOĞLU DA KATILDI
banner844


Saadet Partisi 20'nci Dönem Bolu Milletvekili Fethi Görür’ün vefat eden babası Hüseyin Görür son yolculuğuna uğurlandı.Merhum Görür’ün naaşı, merkeze bağlı Üçyol Köyü Mezarlığı’nda kılınan cenaze namazının ardından yakınlarının ve sevenlerinin dualarıyla defnedildi.Cenazeye Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun yanı sıra Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, İl Jandarma Alay Komutanı Mustafa Çetinkaya, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Saadet Partisi İl Başkanı Birkan Mertol ve merhumun yakınları katılım sağladı.


Merhumun defnedilmesinin ardından Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, il teşkilatı ve beraberindeki heyet acılı ailenin evine taziye ziyareti gerçekleştirdi.


Haber: H. DURNA

Yorumlar (4)
M.Ali 2 yıl önce
Allah merhuma rahmet,sevenlerine sabır ihsan eylesin.
Enayi 2 yıl önce
Bu Düzceli hep AKP ye oy verdi. Belediye başkanına değil. Hal böyleyken başkanı önümüze birileri koydu ve biz Düzceli enayiler hak ettiğimizi bulduk. Otobüsleri hep kaldır sayın başkan acayip tasaruf yapar o paralarında bir güzel yersiniz.
esnaf 2 yıl önce
Allah ramet eylesin hüseyin amacaya mekanı cennet olsun güzel insandı
Sultaniyeli fedai 2 yıl önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun