banner851

banner614

ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER YAPILDI

banner619

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı müdürlüğün “İnstagram” (@duzceilmem) hesabı üzerinden canlı yayın yaparak kutladı. 50 dakika süren canlı yayında yapılan çeşitli etkinlikler ile çocuklar 23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşadı.

banner846
Düzce 24.04.2020, 14:00
2696
ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER YAPILDI
banner844

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü sosyal medya üzerinden yaptığı canlı yayın ile kutladı. Müdürlüğün resmi instagram hesabı @duzceilmem üzerinden yapılan canlı yayın yaklaşık 50 dakika sürdü. Canlı yayında yapılan çeşitli etkinliklerle öğrenciler 23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşamış oldu.

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan canlı yayın programında; Güzel Sanatlar Lisesi Müzik öğretmenleri Ahmet Emre Esen ve Recai Buber, Farabi Lisesi Müzik Öğretmeni Ahmet Kaya, Toki Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Sınıf Öğretmeni Utku Demiralay, Doğanlı Eşref Taşhan İlkokulu ve Ortaokulu Okul Öncesi Öğretmeni Fatma Savcı, Halk Eğitim Merkezi Bilgisayar Öğretmeni Serkan Yazıcı, Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencileri İrem Çağlayan ve İrem Ayyıldız, Farabi Lisesi Öğrencisi Ecenur Karabacak, 23 Nisan İlkokulu Öğrencimiz Nisa Sena Taşçı ve bölgemizin yetiştirdiği değerli tiyatro sanatçıları Yılmaz Aksoy ve Yetkin Yılmaz görev aldı.

Canlı yayın programı Saygı Duruşu, İstiklal Marşı, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit'in konuşmasının ardından, günün anlam ve önemine uygun şiirler, şarkılar, gösterilerle devam etti. Program büyük bir beğeniyle izlendi.

Canlı yayın programının ardından, Müdürlük tarafından düzenlenen Online Satranç Turnuvası başladı. Turnuvaya 223 öğrenci katıldı.

Ayrıca 23 Nisan haftasında öğrencilerin evlerinde yaptıkları yüzlerce etkinlik, öğretmenlerimiz tarafından Müdürlüğün sosyal medya hesaplarında paylaşıldı.

Son olarak Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ve İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 100. Yılının büyük bir coşkuyla kutlanmasında emeği geçen tüm öğretmenlere teşekkür etti.

Yorumlar (4)
Vatandaş 1 yıl önce
Hem de nasıl şov.
Hangi anne baba böyle bir zamanda çocuğunu şov için tehlikeye atar. Evden bağlansın. Mudur boyle bir programa nasıl izin verir. Tilerde profesörler boşuna yırtınıyor aman dikkat edin diye. Eğitim camiasının da adını lekeliyor bunlar... sorumluları hakkında bir açıklama da yok... pesssss........
Vasfi 1 yıl önce
Şov kural da kanun da dinlemez.
Vatandaş 1 yıl önce
Bir kişide demiyor nerede sosyal mesafe. Bizim çocuklarımız boşuna evde oturdu demek ki...
Veli bey bu konuda ne diyor acaba...
vatandaş 1 yıl önce
O çocuk orada mı yatıp kalkıyor, sokağa çıkma yasağının istisnası olan gruptaki çocuklardan mı?
17°
kapalı